Eğitim Hizmetleri

View this page in: English

PwC Türkiye olarak 1993 yılından beri vermekte olduğumuz finans, muhasebe, vergi, denetim, gümrük ve dış ticaret, insan kaynakları konularındaki eğitimler ile ilgili sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Ekim 2009 itibariyle Business School’u kurmuş bulunuyoruz.

Amacımız, hayat boyu öğrenimi belirlenen stratejilere göre bir şirket dahilinde mesleki ve kişisel bütünlüğün ve gelişimin aracı haline getirmek için sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi; kalite, verimlilik, yenilikçilik ve müşteri gereklilikleri üstüne oturtarak en iyi uygulamaları gerçekleştirmektir.

Günümüz iş dünyasında başarılı olmak ve başarılı kalmak isteyen şirketlerin en önemli öncelikleri; iş hayatında karşılaşılan sorunların üstesinden gelmek, sürekli değişen mevzuata uyum sağlamak, her alandaki yenilikleri takip etmektir. Bu bağlamda tüm çalışanların sahip olduğu bilgi ve becerilerin güncellenmesi  ve karşılaşılan zorlukların üstesinden gelebilmesi için mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin önemi yadsınamaz.

Her gün her biri sektörlerinde önemli yere sahip birçok firmadan gelen sorunlarla ilgilenip çözüm üreten, gerek PwC Türkiye gerek PwC uluslararası ağı bünyesinde sağlanan düzenli eğitimlerle sürekli güncellenen şirket ortağı, direktör, kıdemli müdür ve müdür seviyelerindeki deneyimli profesyonellerden oluşan eğitmen kadromuz tarafından verilen,  içerik ve uygulama bakımından zengin eğitimlerimizle şirketlerin ihtiyacı olan eğitim ihtiyaçlarını müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tuturarak verdiğimize inanıyoruz. Gerek şirkete özel gerek genel katılıma açık eğitimlerimize katılan katılımcılardan gelen olumlu geribildirimler doğru yolda olduğumuzu teyit etmekte, bizleri müşteri beklentilerinin ötesine geçme konusunda heyecanlandırmaktadır.

Sürekli güncellenen eğitimlerimizle ilgili merak ettiğiniz her türlü konu için www.okul.pwc.com.tr adresini ziyaret etmenizi ya da doğrudan Business School ekibimizle iletişime geçmenizi rica eder, eğitimlerimizde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.