Hizmetlerimiz

  Transfer fiyatlandırması raporunuz hazır mı?

  İlişkili işlemlerde uyguladığınız fiyatlar emsaline uygun mu?

  Şirketiniz ya da işlemlerinizin yeniden yapılandırılması nedeniyle yeni bir fiyatlandırma stratejisine mi ihtiyacınız var?

  Transfer fiyatlandırması konusunda vergi uyuşmazlığı mı yaşıyorsunuz?

  Transfer fiyatlandırması uygulamalarınızı güvence altına almak ister misiniz?


  CEO ve CFO’lar İçin Yol Haritası

  5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu ile hayatımıza giren ve 1.1.2007 tarihinden itibaren yürürlükte olan “transfer fiyatlandırması yoluyla örtülü kazanç dağıtımı” müessesesi, şu ana kadarki uygulamasında temel tartışma noktası vergi boyutu ile sınırlı kalmıştır.Devamı

  Transfer Fiyatlandırması Uygulamaları

  Transfer Fiyatlandırması ile ilgili multimedia uygulamalarımıza ulaşmak için aşağıdaki ikonlara tıklayınız.  PwC Türkiye’ye bir kez daha
  “Yılın En İyi Transfer Fiyatlandırması Firması” ödülü

  PwC Türkiye üst üste 3.kez International Tax Review yayını tarafından gerçekleştirilen Avrupa Vergi Ödülü’ne layık görüldü. 

  Sektör odaklı çalışan 20 tam zamanlı uzmanın yer aldığı Türkiye’nin ilk transfer fiyatlandırması ekibiyle hizmet veren PwC Türkiye, 2015 ve 2016 yıllarında olduğu gibi 2017’de de “Türkiye’deki Yılın En İyi Transfer Fiyatlandırması Firması” seçildi.

  2005 yılından bu yana International Tax Review tarafından her yıl verilen Avrupa Vergi Ödülleri için Avrupa ve Güney Afrika'nın önde gelen uluslararası vergi firmaları  değerlendirmeye alınıyor.