Eğlence ve Medya

  Sayfayı şu dilde göster: English

  Dünyanın önde gelen birçok eğlence ve medya şirketine hizmet veren PwC, sektörü yönlendiren gelişmeleri ve kilit eğilimleri, sektörün içindekiler kadar iyi takip eder. PwC, ayrıca Hollywood ve eğlence dünyasıyla derin ve uzun soluklu ilişkisini yansıtan bir prestij olarak Akademi Ödülleri (Oscar) Oy Sayım İşlemi'ni her yıl gerçekleştirme sorumlululuğu ve onurunu elinde bulundurmaktadır. Sektörün önderi olarak bilinen Eğlence ve Medya sektörü birimimiz, bu konudaki güncel ve geleceğe yönelik eğilimlerin incelendiği yıllık “Eğlence ve Medya'ya Global Bakış” ile (Global Entertainment and Media Outlook) birlikte çeşitli araştırmalar ve raporlarda yayımlamaktadır.

  Dünyanın her yerinden eğlence ve medya uzmanıyla, sektöre özel uzmanlık ve kaynaklarımızı hizmetinize sunmaya hazırız. PwC genel olarak Denetim hizmetlerinin kalitesi ve kapsamıyla tanınsa da, geniş bir yelpazede vergi ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız. Son yıllarda dijital teknolojiden yararlanmak için stratejilerin geliştirilmesi, konsolidasyon ve uyum sürecinin hakim olduğu sektörlerde pazar konumlandırılması ve yeni finansman kaynakları bulmak gibi alanlarda çığır açan çalışmalar gerçekleştirdik.

  PwC Türkiye size nasıl yardımcı olabilir?

  Dünyanın her yerinde her geçen gün eğlence ve medya sektöründeki lider profesyonel hizmetler konumumuzu, sektöre verdiğimiz denetim, danışmanlık ve vergi hizmelteri ile sağlamlaştırmaktayız. Eğlence ve Medya sektörlerinde karşınıza çıkan sorunları aşmanızda size nasıl yardım edebileceğimiz konusundaki görüşlerinizi lütfen bizle paylaşın.

  İletişim
  Murat Çolakoğlu
  Eğlence ve Medya Sektörü Lideri
  Telefon: +90 212 326 6086
  Eposta