Teknoloji

  Sayfayı şu dilde göster: English

  Dünyada son 25 yıl içinde olgunlaşan teknoloji sektöründe faaliyet gösteren şirketler, başta tek bir noktada birleşme ihtiyacı (ürün veya şirket), halka açılma ve sermaye piyasalarının beklentilerini karşılama, yaratıcı zekânın değerini maksimuma çıkarma, gelir tanınması ve kalifiye çalışanlara olan ihtiyacın getirdiği rekabet koşullarına uyum olmak üzere, birçok konuda zorluklar ile karşılaşmaktadır.

  Acımasız rekabet, teknolojide yaşanan anlık gelişmeler, yeni kanunlar ve artan müşteri karmaşıklığı günümüz teknoloji sektöründe yaşanan tek bir noktada birleşme ihtiyacına yol açan nedenlerin başında gelir. Bu yüzden en uzun vadeli planlar bile çok kısa zamanda anlamını yitirir.

  PwC Türkiye size nasıl yardımcı olabilir?

  PwC Türkiye olarak teknoloji sektöründe faaliyet gösteren şirketler ile karşılaştıkları sektöre özgü sorunları çözmek ve uzun vadeli stratejiler oluşturmak için görüş, tecrübe ve bilgilerimizi paylaşmak istemekteyiz.

  Teknoloji şirketlerinin, özellikle de yazılım geliştiren şirketlerin, finansal raporlama açısından en zorluk yaşadığı gelirin tanınması konusunda PwC olarak sahip olduğumuz bilgi ve birikim ve söz konusu şirketlere yardımcı olması için hazırladığımız kaynaklar ile müşterilerimize destek olmaktayız.

  İletişim
  Kadir Baş
  Teknoloji Sektörü Lideri
  Telefon: +90 212 326 6526
  Eposta