Telekomünikasyon

  Sayfayı şu dilde göster: English

  PwC, en hızlı değişim ve gelişim gösteren sektörlerin başında gelen telekomünikasyon ve sektöründe 150 yıllık mazisi sayesinde geniş bilgi, tecrübe, değişik bakış açıları ve pratik uygulama çözümlerine sahiptir.

  Azalan gelirler, daralan karlar, zorunlu işletme birleşmeleri, sıkı rekabet koşulları, müşteri ilişkilerinin öneminin artması, yeni ve karışık kanun ve uygulamaları, teknolojik gelişim ve dönüşüme ayak uydurma çabaları, içerik yaratma zorlukları ve insan kaynağı ihtiyacı, telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin mücadele etmek zorunda olduğu konuların sadece birkaçı.

  PwC olarak, telekomünikasyon sektörünün dinamik ortamına ve yüksek beklentilerine cevap verecek şekilde sektöre özel uzmanlık ve kaynaklarımızla hizmetlerimizi sunmaya hazırız.

  PwC Türkiye size nasıl yardımcı olabilir?

  PwC, dünyada ve Türkiye’de telekomünikasyon sektörlerinde sahip olduğu bilgi ve birikimi gerek denetim hizmetleri gerek vergi ve danışmanlık hizmetleri yoluyla sizlerle paylaşmayı hedeflemektedir. Telekomünikasyon sektörüne uygun tasarlanmış denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri, global bakış açısını yerel mevzuat ve uygulamalar ile bütünleştiren, gerektiğinde detaylı bilgi ve deneyimler gerektiğinde de ileriye dönük fikir paylaşımları ile destekleyen bir anlayış içinde gerçekleştirilmektedir.

  PwC Türkiye olarak telekomünikasyon müşterilerine finansal performanslarını geliştirmek ve maliyetleri azaltmak suretiyle karlılığı arttırmak için yardımcı olabiliriz. Ayrıca mevcut faturalama sistemlerinin fonksiyonelliğini arttırmak ve performansını geliştirmek suretiyle olası gelir kayıplarının önüne geçmede destek vermekteyiz. Telekomünikasyon şirketlerinin gelir kaybını önlemeye yönelik günlük işlemlerinin içine teknolojik ve organizasyonal değişimi sokmak suretiyle şirketlerin gelir potansiyellerini arttırmaya yönelik Telecom Revenue Maximizer adında bir ürünümüz de mevcuttur.

  PwC Türkiye olarak telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketler ile karşılaştıkları sektöre özgü sorunları çözmek ve uzun vadeli stratejiler oluşturmak için görüş, tecrübe ve bilgilerimizi paylaşmak istemekteyiz.

  İletişim
  Mert Tüten
  Telekomünikasyon Sektörü Lideri
  Telefon: +90 212 326 6066
  Eposta
  Hüsnü Dinçsoy
  Danışmanlık Hizmetleri Lideri
  Telefon: +90 212 376 5302
  Eposta
  Kadir Baş
  Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı
  Telefon: +90 212 326 6526
  Eposta