Yayınlar

Sayfayı şu dilde göster: English
Publications, Download

2017 Vergi Ödemeleri Raporu

Dünya Bankası Grubu ve PwC'nin ortak yayımladığı Vergi Ödemesi (Paying Taxes) raporunun son sayısına göre,190 ekonomide vergi ödeme kolaylığını ölçerken hükümetleri daha etkili vergi sistemlerine yönelmeye teşvik ediyor.

Gelişmekte olan piyasalarda ödemeler sektörünün dönüşümü

Gelişen pazarların sürekli değişen dinamik yapısı, getirdiği zorluklarla beraber yenilikçilik ve büyüme anlamında ciddi fırsatlar sunuyor. Ödeme alanı da bu dinamik alanlardan biri...

Türkiye Altyapı Yatırım Harcamaları Raporu

Türkiye'deki altyapı yatırımları pazarının mevcut durumunun genel değerlendirmesi, pazardaki fırsat ve gelişme alanları ile beklentilerle ilgili detaylı bilgiyi Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ile birlikte hazırladığımız bu raporda bulabilirsiniz

Türkiye Enerji Sektöründeki Birleşme ve Satın Almalar Raporu 2016

PwC Türkiye Enerji Sektörü Danışmanlığı tarafından hazırlanan raporumuz 2016 yılı değerlendirmesi ile 2017 yılı beklentilerini içeriyor.

Özel Sermaye ve Sorumlu Yatırım Yolculuğu

Özel sermaye fonları sektörü, ekonomik başarının vazgeçilmez parçası olarak çevresel ve sosyal sorumlulukla işbirliği içinde, sağlam yönetimi ödüllendiren bir sürdürülebilir mali sistemdeki rolünü tanıma sürecine girmiş durumda.

20. Küresel CEO Araştırması

PwC 20. Küresel CEO Araştırması’na göre, dünyada genelinde CEO’lar önümüzdeki yıl endişe etmeleri gereken birçok konu olduğunu düşünseler de yine de büyüme beklentileri ve küresel ekonomiye güven yeniden yükselmeye başladı.

Doing Business in Turkey

Hukuki ve vergisel yönleri ile Türkiye’deki yatırım ve iş ortamı hakkında detaylı bilgiyi bu çalışmada bulabilirsiniz.

18. Küresel CEO Araştırması

2015 yılında küresel ekonominin bir önceki yıla göre büyüme kaydedeceğini düşünen CEO’larının oranı düştü.

2012 PwC Portföy ve Program Yönetimi Küresel Araştırması

Araştırmamız küresel portföy ve program yönetimi uygulamaları konusunda bizlere ışık tutacak bilgiler içermektedir.

TMT Şirketleri Araştırması: Yeniliği Yakalamak

TMT şirketlerinin gelirlerini artırmak için çığır açan yeniliklerden nasıl yararlanalabileceğini 'Yeniği yakalamak' başlıklı araştırmamızdan inceleyebilirsiniz.

5. PwC Düşük Karbon Ekonomi Endeksi

“5. PwC Düşük Karbon Ekonomi Endeksi” sonuçlarına göre; Dünya 2100’e kadar 4°C küresel ısınma olasılığıyla karşı karşıya.

PwC Küresel Özel Sermaye Fonları Sorumlu Yatırım Anketi 2013: Değere fiyat biçmek

Rapor 860 milyar dolar değerinde varlığı yöneten 100'den fazla Özel Sermaye Fonu şirketinin katıldığı anket sonuçlarını içermektedir.

Küresel Bilgi Güvenliği Araştırması

PwC’nin CIO ve CSO dergileriyle birlikte gerçekleştirdiği 2015 Küresel Bilgi Güvenliği Araştırması’na göre siber güvenlik olayları her geçen yıl daha sıklaşıyor ve şirketlere maliyeti de bir o kadar artıyor.

İnovasyon ve büyüme

Peki bu inovasyon liderleri neyi farklı yapıyor? Farklı inovasyon uygulamalarını ve yenilikçi liderlerin derslerini "Büyüme Yolu"nda keşfetmek için tıklayın

Karbon Bildirim Projesi 2013

PwC'nin CDP ortaklığı ile iklim değişikliği karşısında şirketlerin aldığı aksiyonları analiz eden çalışmaları için tıklayınız.