Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Analitik

Büyük ve kompleks iş problemlerinizi çözüyoruz

Verinizin büyük ve karmaşık ise ya da olası aksiyonlarınız yönetilemez sayıda ise, analitik yetkinliklerimiz aradığınız çözüm olabilir.

Analitik ile nasıl fark yaratırsınız?

Yapay zeka ve optimizasyon algoritmalarının yol göstericiliğinde, günümüz iş yaşamında karşılaşılan zor problemlere çözümler buluyoruz.  Verinize ve süreçlerinize görsellik katarak, bilgiyi tablolardan çıkarıp, herkesin kullanımına açıyoruz, veriyi işletmeniz içinde demokratikleştiriyoruz.
Analitik danışmanlığı ile nasıl fark yaratırsınız?

PwC size nasıl yardımcı olabilir ?

  • İşletmelerin, veri ve algoritmaları bir arada kullanarak verimlilik sağlamasına yardımcı oluyoruz.
  • Veriden çıkarımlar yaparak yeni iş modelleri yaratma sürecinize katkı sağlıyoruz.
  • Karar verme süreçlerinize bilimsel yorumlar katıyoruz.

Veri altyapısı

Analitik çözümlerin etkili sonuçlar verebilmesi için uygun bir veri altyapısı olmazsa olmazlardandır. PwC olarak veri altyapınızı değerlendiriyor, ve analitik çözümlerden maksimum faydayı sağlayabilmeniz için veri altyapınızı dönüştürmenize destek oluyoruz.

İleri düzey analitik

Sahip olduğumuz; optimizasyon, yapay zeka, simülasyon yetkinliklerimizle verinize yeni bir pencereden bakıyoruz. Verinizi inceleyerek tedarik zincirinizdeki her bir katmanın optimum envanter seviyesini hesaplayabilir, ya da finansal işlemlerinizdeki anomaliyi tespit edebiliriz. Müşterilerinizi segmente edip, her bir segmentin talebini tahmin edebiliriz. İleri düzey analitik çözümlerimizle teknolojik ve bilimsel bakış açısını bir araya getirip, daha önce çözüm bulamadığınız problemlerinizi çözebiliriz.

Daha fazlası

Veri görselleştirme ve raporlama

Excel dosyalarında veya veritabanlarında saklı olan veriler, işiniz için çok değerli olabilir. PwC olarak sahip olduğumuz veri görselleştirme ve raporlama yetenekleri ile sizin için çok değerli verileri, veri tabanı ve excel dosyalarından kurtarıp, görsel bilgi haline getiriyoruz. Süreçlerinizi sizin için daha anlaşılır kılıyor, işinizle sizin aranızdaki verisel bağlantıyı kuruyoruz.{{filterContent.facetedTitle}}


İletişim

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5304

Bizi takip edin: