Ar-Ge hizmetleri iletişim formu

PwC Ar-Ge ekibi size nasıl yardımcı olabilir?

Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan destek ve teşvik mekanizmaları konusunda uzmanlardan ve Ar-Ge mühendislerinden oluşan geniş kadrosuyla Ar-Ge ekibimiz, bilimsel ve teknolojik gelişme sağlayan yeni ürün ve sistem tasarlamak üzere sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmalara ilişkin ulusal ve uluslararası alanda sağlanan destek ve teşvik mekanizmalarına yönelik tüm süreçlerde şirketlerin ihtiyaçlarına cevap vererek destek olmaktadır.

Ar-Ge ekibimiz söz konusu destek ve teşvik mekanizmalarına ilişkin sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Sorun ve sorularınız için bizimle aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zorunlu alanlar yıldız ile belirtilmiştir.(*)

Talebiniz

Bülten üyeliği

Ar-Ge destek ve teşvik mekanizmalarına ilişkin güncel duyuruları almak için yukarıdaki formu doldurarak "Ar-Ge hizmetleri ile ilgili duyuruları almak istiyorum" kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir.

Aşağıda yer alan "Gönder" butonunu tıklayarak, PwC Türkiye Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Gizlilik Bildirimini incelediğimi ve PwC Türkiye ile paylaştığım tüm kişisel verilerimin doğru, güncel ve tam olduğunu beyan ve taahhüt ediyor ve işbu formdaki kişisel verilerimin PwC Türkiye tarafından işlenmesine ve aktarılmasına rıza gösteriyorum. Fikrinizi değiştirir ve bizden bilgi almak isterseniz, Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta yollayabilirsiniz.

İletişim

Ar-Ge Ekibi

Telefon: +90 212 326 6077

Bizi takip edin