Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Endüstri 4.0 - Dijital operasyonlar

Tedarik zincirinden üretim ve ürün geliştirmeye kadar tüm değer zincirinizde dijitalden yararlanarak faaliyetlerinizi rekabet avantajına dönüştürmenizde işletmenize yardım ediyoruz.

Endüstri 4.0, değer zincirinizde veri entegrasyonunu ve uçtan uca dijitalleşmeyi içeriyor.

Endüstri 4.0 aracılığıyla müşterilerimizin sundukları dijital ürün ve hizmetleri şekillendirmelerine, bağlantılı bir tedarik zincirini yürütmelerine, fabrikaları ve üretim bölümü operasyonlarını dijitalleştirmelerine, tüm temel ve arka ofis faaliyetlerini otomatize etmelerine yardım ediyoruz.

Veri üretme, analiz etme ve kesintisiz iletme, rekabet avantajı yaratmak için bir dizi yeni dijital teknolojiyi bir araya getiren Endüstri 4.0’ın değerini ortaya koyuyor. Dijital faaliyetlerde başarılı olmak için işbirliği, üst yönetimin özverileri ve açık bir strateji gerekiyor. Bu temel unsurlar olmadan şirketler, bu radikal ama kritik değişikliği benimsemekte zorlanacaklar.

Playback of this video is not currently available

Çözüm sunduğumuz müşteri sorunları arasında şunlar yer alıyor:
  • “Küresel stok seviyelerimizle ve müşteri siparişleriyle ilgili şeffaflık yok.”
  • “Üretimde hala çok fala evrak işiyle uğraşıyoruz, daha yalın ve verimli olmamız gerekiyor.”
  • “Üretimde en kötü dönemlerde sıklıkla arıza yaşıyoruz, bakımla ilgili önceden tahmin ve programlama yapabilsek çok iyi olurdu.”
  • “Üretim varlıklarımız bağlantılı olmadığı için güvenilir üretim tahminleri yapamıyorum ve mevcut durumu gerçek zamanlı olarak raporlayamıyorum.”
  • “Teslimat tarihlerine uyamıyoruz, çünkü planlarımız üretim ve tedarikçi kapasitesini yansıtmıyor.”
Uyum, dijital güven, güvenlik, hukuk ve vergi Organizasyon, çalışan ve kültür BT mimarisi ve veri yönetimi Ortaklık ve yeni girişimler Dijital Operasyonlarla, müşterilerimizin işletme değeri yaratabilmekamacıyla dijital inovasyonu kendi faydaları için benimsemelerine yardım ediyoruz. 3 boyutlu baskı Akıllı sensörler Büyük veri analiz araçları ve ileri algoritmalar Çok katmanlı müşteri etkileşimi ve müşteri profili hazırlama Arttırılmış gerçeklik / giyilebilir teknoloji Bulut bilişim Mobil cihazlar Yer belirleme teknolojileri Dijitaloperasyonlar Kimlik doğrulama ve suiistimal tespiti İleri insan - makine ara yüzleri Nesnelerin interneti platformları Temel Kapasite olarak Veri ve Analiz Araçları Akıllı destekleme faaliyetleri Dijital Sağlayıcılar

Küresel Dijital Operasyonlar 2018 Araştırması

Dijital Şampiyonlar: Sektör liderlerimiz uçtan uca müşteri çözümleri sunabilmek için entegre operasyon ekosistemlerini nasıl kuruyor adlı raporumuzda, Dijital Şampiyonların özelliklerini inceliyor ve şirketlerin dijital liderlik kategorisine girebilmelerinin yolunu gösteriyoruz.
Keşfet

İletişim

Tolga Baloğlu

Tolga Baloğlu

Danışmanlık Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5365

Bizi takip edin