Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Teknoloji Danışmanlığı

Günümüzde pek çok şey ancak teknolojiyle mümkün. Gelin, dijital dönüşüm yolculuğunuzu, uzman kadromuzla birlikte, iş stratejisi ve çalışma modelinizi göz önüne alarak gerçekleştirelim.

PwC Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Birleşimini Sunuyor

Stratejiden uygulamaya, size sunacağımız çalışma modelinize uygun teknoloji önerileri, belirlediğiniz iş hedeflerine ulaşmanıza, güvenle karar vermenize ve karşınıza çıkan iş fırsatlarını hızlı bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

PwC olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kurumsal Uygulamalar

SAP, Oracle ve Microsoft gibi geliştiricilerin sunduğu güçlü çözümler, işletmeler için her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Bilgi yönetim tekniklerinin çok hızlı evrimleştiği günümüzde, üretilen büyük miktardaki verinin saklanması, işlenmesi, ve talep edildiğinde ulaşılabilir olması artık işletmeler için çok daha önemli. PwC ekibi teknoloji dönüşümünden tüm işletmenin etkin bir şekilde faydalanmasını hedefleyen bütünsel program yönetimi yaklaşımıyla, iş fonksiyonlarınızın hedeflerinizle uyumlu bir şekilde yürütülmesine yardımcı olur.

Daha fazlası

İşletme Odaklı CIO Danışmanlığı

BT hizmetinin standart hale getirilmesi ve düzene koyulmasının yararlarını anlamak kolay olsa da gerçekleştirmek zordur. Kolaylıkla sürdürülebilir BT değişikliği tüm BT yapınızda süreçleri standart hale getirecek pragmatik bir yaklaşım gerektirir.

Daha fazlası

Sorun Odaklı Analizler

Analiz etme yeteneğimizi danışmanlık projelerimizle birleştirerek işletme sorunlarını çözüyoruz. 

Daha fazlası

{{filterContent.facetedTitle}}


İletişim

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5304

Bizi takip edin: