PwC Paydaşları İletişim Formu

Değerli paydaşlarımız,

Tüm dünya hep birlikte zorlu bir dönemden geçerken PwC Türkiye olarak insan sağlığını ve toplum faydalarını en ön planda tutarak çalışmaya devam ediyoruz. 16 Mart’tan itibaren evden çalışma, uzaktan teknolojik erişim ve iletişim yöntemleri ile yürütülen çalışmalarımız ile bu günlerin bizle ve paydaşlarımız için gerektirdiği tüm ihtiyaçları da karşılar durumdayız.

İşlerimizi uzaktan yürütürken tüm teknolojik altyapımız ve imkanlarımızla müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamalarına yardımcı olmak üzere en güncel uygulamaları da yansıtarak geniş bir yelpazedeki yeni ürünlerimizle hizmetlerimizi kalite standartlarımızdan taviz vermeden sürdürüyoruz. 

Aşağıdaki formu doldurarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. 

İletişim formu

Aşağıda yer alan "Gönder" butonunu tıklayarak, PwC Türkiye Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Gizlilik Bildirimini incelediğimi ve PwC Türkiye ile paylaştığım tüm kişisel verilerimin doğru, güncel ve tam olduğunu beyan ve taahhüt ediyor ve işbu formdaki kişisel verilerimin PwC Türkiye tarafından işlenmesine ve aktarılmasına rıza gösteriyorum. Fikrinizi değiştirir ve bizden bilgi almak isterseniz, Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta yollayabilirsiniz.

Bizi takip edin