Strategy&


PwC ve Strategy&; büyük zorlukların üstesinden gelmek ve fikirleri hayata geçirmek için firmaların pratik stratejiler geliştirmesine yardım ediyor.

PwC’ye katılarak “Strategy&” adını alan Booz & Company, strateji danışmanlığındaki gücü ile PwC küresel ağındaki tüm müşteri ve paydaşlara fayda sağlayacak.

Dünyanın en büyük profesyonel hizmetler şirketi PwC’nin dünyanın en eski yönetim danışmanlığı şirketi Booz & Company’i satın alma süreci başarıyla tamamlandı. Booz & Company’nin PwC’ye katılımı konusunda tüm yasal onaylar alınırken bu sürecin tamamlanmasıyla Booz & Company artık resmi olarak PwC ağının bir parçası haline geldi ve anlaşmanın kapanışına ilişkin tüm koşullar da yerine getirildi.

Bu birleşme ile birlikte Booz & Company’nin adı “Strategy&” olarak değişti. PwC adı ve markası ile kullanılacak olan bu yeni isim Booz & Company’nin küresel PwC ağına katacağı strateji danışmanlığındaki gücünü ve bu birleşme ile tüm müşteri ve paydaşlara sunulacak olan faydaları vurgulamak amacıyla seçildi.

Strategy& ekibinin PwC ağına katılması nedeniyle bir açıklama yapan PwC Küresel Başkanı Dennis Nally şunları söyledi: "Bu anlaşmayla hem PwC hem de müşterilerimiz ve paydaşlarımız için çok önemli bir adım atıldı. İşletmeler, eşi benzeri görülmemiş tehditlerle karşı karşıya ve doğru stratejiyi bulmayı ve kullanabilmeyi günden güne daha da fazla istiyorlar. PwC ve Strategy& olarak müşterilerimize ve paydaşlarımıza üstün değer katarak ve üst düzey yetenekleri çekerek, dünya çapındaki şirketlere küresel düzeyde kapasitelerini geliştirmelerine yardım ederek bu ihtiyaçlarını karşılıyoruz."
 

İletişim

Pazarlama ve İletişim Departmanı

 , PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6060

Bizi takip edin: