Ailelerin hızlı, entegre ve pratik bir hizmet yaklaşımına ihtiyacı var

Uluslararası gücümüz ve global birikimimiz ile bu süreçte tıpkı bir "Aile Ofisi" gibi hep yanınızdayız. PwC sizinle...

Cem Erkuş, PwC İsviçre - Uluslararası Özel Müşteriler Türkiye ve Orta Doğu Bölge Lideri

PwC olarak aile şirketlerine yönelik, uluslararası boyutta son derece hızlı, entegre ve pratik bir hizmet yaklaşımımız mevcut. Bu yaklaşım sayesinde aile şirketleri ve özel müşteriler ekibimiz, global erişim yardımıyla büyük bir çatının altında daha butik ve daha çevik çözüm merkezleri olarak çalışabiliyorlar. Bu, PwC'nin önemli ve güçlü yanı.
Aile şirketlerine ve özel müşterilere kurumsal veya kişisel / ailesel uluslararası yatırım planlarında her adımda destek oluyoruz, onlarla dirsek temasında çalışıp global tecrübemize erişimi çok hızlı sekilde sağlıyoruz. 
Günümüzde teknoloji yardımıyla bir çok bilgiye hemen ulaşmak mümkün. Ancak daha önemli olan, gerekli stratejiye ve gerçek ihtiyaçlara uyan tecrübeye ulaşmak, ardından hızlı bir biçimde uygulamaya geçirmek ve zaman kaybetmemek.

Cem, İstanbul ve Londra ofislerindeki görevleri ardından şu an İsviçre ofisimizde. Takımımızdaki uluslararası boyutun ve deneyimin önemli bir parçası. Geniş deneyimi ile Türk yatırımcının çalışma kültürünü ve beklentilerini bilerek müşterilerimize onların "Aile Ofisi" gibi destek oluyor. Cem'in müşteri odaklı yaklaşımıyla, hızla büyüyen ve global başarılara imza atan/atacak olan aile şirketlerini, Türkiye dışında da onların çok yakınında kalarak destek oluyoruz.

Bizi takip edin