Yönetim raporlaması ve bütçeleme danışmanlığı hizmetleri

İçinde bulunduğumuz pazar koşullarında en başarılı şirketler, değişen şartlara en hızlı uyum sağlayan ve beklenmeyen durumlara kendilerini en iyi hazırlayan şirketler olmaktadır. Sürdürülebilir başarı için şirketler hızlı karar ve aksiyon alırken aynı zamanda finansal ve operasyonel riskleri de öngörmek ve yönetmek durumundalar. Şirket yönetimlerinin karar alma süreçlerine hizmet eden her türlü veri seti yönetim raporlamasını oluşturur. Zamanında elde edilen, doğru verileri içeren optimum kapsamdaki bir yönetim raporlaması, karar alıcıların hızlı, verimli ve güvenli kararlar almalarına imkan tanır.

Sahip olduğunuz yönetim raporlaması ve bütçe sürecinizi sektörünüzdeki en iyi uygulamalarla karşılaştırabiliriz ve sizin için geliştirme alanlarını ortaya koyabiliriz. Mevcut yönetim raporlamanızı ve bütçe sürecinizi UFRS/TFRS'ye uyumlu hale getirebiliriz.

Aşağıda yönetim raporlaması ve bütçe konularındaki başlıca hizmetlerimizi bulabilirsiniz, ihtiyaç duyacağınız her türlü ilave destek ve danışmanlık ihtiyacınız için Finansal Raporlama ve Muhasebe Danışmanlığı Hizmetleri ekibimiz sizlerle biraraya gelerek, ihtiyacınızı birlikte değerlendirmek ve çözüm üretmekten memnuniyet duyacaktır.

  • Yönetim raporu ve bütçenin tasarımı ve sistemsel uyarlaması
  • Fiili ve bütçe verilerini içeren yönetim raporlarının UFRS/TFRS’ye dönüşümü
  • Yönetim raporlarının UFRS’yle mutabakatı
  • Yönetim Raporlaması Uygulama Rehberi'nin oluşturulması
  • Muhasebe Uygulama El Kitabı'nın yazılması
  • Ortak hesap planı ve konsolidasyona ilişkin hizmetler sunulması

İletişim

Cihan Harman

Cihan Harman

Denetim Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6468

Sertu Talı

Sertu Talı

Denetim Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6220

Bizi takip edin