SAP eğitimleri ve sertifikasyonu

SAP kariyerinizi PwC ile geliştirin!

SAP Eğitimleri

İş uygulamaları alanında dünyada lider yazılım olarak kabul edilen SAP çözümleri, karmaşıklığın olumsuz etkileriyle mücadele, inovasyon ve büyüme alanlarında yeni fırsatlar sunar ve rekabet avantajını koruma açısından şirketlere yardımcı olur. “SAP Çözümleri” yaygınlaşırken her alanda SAP uygulamalarında yetkin çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

PwC tarafından verilmekte olan "SAP Akademi Eğitimleri" ile, uzman eğitmenler ve birebir uygulamalar ile süreç analizi, sistem uyarlamaları ve teknoloji danışmanlığı konularında kariyerinizi geliştirebilirsiniz.

Neden SAP Sertifikasyonu?

Çünkü SAP Akademi Eğitimleri ve sertifikaları dünyaca kabul edilmiştir.

SAP Akademi eğitimleri ile edindiğiniz bilgi birikimini, SAP Sertifikaları ile kanıtlayabilirsiniz. SAP Sertifikaları ile, seçtiğiniz kariyer yolunda hızlı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olabiliriz. Sıkı bir çalışma ve sistem üzerinde uygulamalı anlatımlar sayesinde eğitimin ardından sahip olduğunuz ücretsiz sınav hakkı ile "Sertifikalı SAP Uzmanı" olabilirsiniz!

 

loading-player

Playback of this video is not currently available

SAP eğitimleri ve sertifikasyonu
SAP eğitimleri ve sertifikasyonu - PwC

PwC SAP eğitimi ile, başarıya ulaşın!

SAP Akademi Eğitimleri

  • Çalışanlarınızın SAP yetkinliğinden memnun musunuz?
  • SAP ekosisteminde kariyer hedefliyor musunuz?
  • SAP Sertifikası ile deneyiminizi pekiştirmek ister misiniz?

Türkiye’nin önde gelen Şirketleri’nin kullanmakta olduğu, "SAP Çözümleri" yaygınlaşmaya devam ederken, SAP konusunda yetkin çalışanlara ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

PwC tarafından düzenlenen SAP Akademi Eğitimleri ile katılımcıların yetkin eğitmenler eşliğinde SAP uzmanlıklarının arttırılması hedeflenmektedir.

SAP’nin yetkili eğitim ortağından başka kimse SAP'yi etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak sisteme ve eğitim deneyimine sahip olamaz, en güncel ve doğru SAP eğitimlerini sunamaz.


Katılımcılar, eğitimin ardından ücretsiz sınav hakkı ile "Sertifikalı SAP Uzmanı" olma şansına sahip olurlar!

İletişim

Başak Hekimoğlu

ERP Risk Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6780

Bizi takip edin