Diamond circle

Staj programı

Paylaş
Kısa ya da uzun dönemli staj programları ile hizmetlerimizi iş üzerinde öğrenmen, şirket kültürümüz hakkında bilgi sahibi olman ve kariyerine yön verebilmen hedeflenmektedir.

PwC’de yapılacak stajların süreleri kısa dönem staj ve uzun dönem staj olmak üzere ikiye ayrılır.
Staj programımıza, öğrenci ya da yeni mezun adayların uygunlukları ve bölümlerin ihtiyaçları dikkate alınarak tam ya da yarı zamanlı olarak katılım sağlanabilir.
Denetim bölümü için yoğun olarak kış ve yaz aylarında stajyer alımı yapılmaktadır.
Vergi Denetimi, Risk Süreç ve Teknoloji Hizmetleri, Danışmanlık bölümleri ve Destek birimleri için sene içinde ekiplerin ihtiyaçlarına yönelik yıl boyu stajyer alımları gerçekleşmektedir.
Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerimizde staj olanakları sunmaktayız. 
Online başvuru sistemi üzerinden yeni oluşturduğunuz formu doldurun.
Daha önceki staj başvuru dönemlerinde başvuru yaptıysanız, 2020-2021 dönemi staj başvurusu için bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için İnsan Kaynakları Ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Diamond Circle Staj Programı için başvurular yıl boyunca alınmaktadır.

Denetim (Audit), Vergi (Tax) Bölümleri:

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri, İşletme Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yeni mezun ve yüksek lisans öğrencileri Diamond Circle programına başvurabilirler.

Danışmanlık (Advisory), Risk Süreç ve Teknoloji Hizmetleri (RAS) Bölümleri:

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği ve MIS bölümleri 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yeni mezun ve yüksek lisans öğrencileri Diamond Circle programına başvurabilirler.

Destek Birimleri (Eğitim, GTS (Bilgi Teknolojileri), Hukuk, İdari İşler, İnsan Kaynakları, İş Geliştirme, Muhasebe ve Finans, Pazarlama ve İletişim) bölümleri:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yeni mezun ve yüksek lisans öğrencileri Diamond Circle programına başvurabilirler.
*4. sınıfın son döneminde olan adaylarımız Diamond Circle programımız yerine Yeni Mezun işe alım programımıza başvurmaları gerekmektedir.

Öğrenci Gelişim Programları

öğrenci gelişim programları silver circle

öğrenci gelişim programları gold circle

öğrenci gelişim programları gold circle

{{filterContent.facetedTitle}}

İletişim

Batuhan Bayram

İnsan Kaynakları, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6787

Dorukhan Demir

İnsan Kaynakları, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6334

Bizi takip edin