Teknoloji

Teknoloji şirketlerinin yöneticilerinin değişimin itici güçleri karşısında endişeleri var. Doğru vizyon ve stratejilerle, zorlukları aşmak ve fırsatları kucaklamak mümkün


Teknoloji şirketlerine, özellikle de yazılım geliştiren şirketlere PwC olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve  hazırladığımız kaynaklar ile destek oluyoruz.

Teknoloji Sektörü

Nasıl yardım edebiliriz?

Mobil, bulut bilişim ve nesnelerin interneti gün geçtikçe daha olgun bir hale gelirken artık hayatın her alanına dokunur hale geldi. Yapay zeka, sanal gerçeklik ve robot teknolojilerinin getirdiği yeni dönüşüm dalgası bugüne kadar fütüristik saydığımız kavramları günlük yaşamın merkezine taşıyor. Teknoloji artık sadece kendi sektörünü ilgilendirmiyor, tüm sektörlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Teknoloji ve Megatrendler

Teknoloji şirketlerine, özellikle de yazılım geliştiren şirketlere PwC olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve hazırladığımız kaynaklar ile destek oluyoruz.

loading-player

Playback of this video is not currently available

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'Sonuç(lar)'}}
{{contentList.loadingText}}

{{contentList.loadingText}}


İlgili hizmetler

Teknoloji sektörü


Stratejiden uygulamaya, PwC olarak yeni gelir akışları, maliyetleri düşürme veya yeni iş modelleri geliştirme gibi alanlarda doğru aksiyonları almanıza yardımcı oluyoruz.


İletişim

Kadir Baş

Kadir Baş

Telekomünikasyon, Medya, Teknoloji Sektörü Lideri

Telefon: +90 212 326 6526

Mert Tüten

Mert Tüten

Denetim Hizmetleri Şirket Ortağı

Telefon: +90 212 326 6066

Hüsnü Dinçsoy

Hüsnü Dinçsoy

Danışmanlık Hizmetleri Şirket Ortağı

Telefon: +90 212 376 5302

Bizi takip edin