Teknoloji

Teknoloji şirketlerinin yöneticilerinin değişimin itici güçleri karşısında endişeleri var. Doğru vizyon ve stratejilerle, zorlukları aşmak ve fırsatları kucaklamak mümkün


Teknoloji şirketlerine, özellikle de yazılım geliştiren şirketlere PwC olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve  hazırladığımız kaynaklar ile destek oluyoruz.

Teknoloji Sektörü

Nasıl yardım edebiliriz?

Mobil, bulut bilişim ve nesnelerin interneti gün geçtikçe daha olgun bir hale gelirken artık hayatın her alanına dokunur hale geldi. Yapay zeka, sanal gerçeklik ve robot teknolojilerinin getirdiği yeni dönüşüm dalgası bugüne kadar fütüristik saydığımız kavramları günlük yaşamın merkezine taşıyor. Teknoloji artık sadece kendi sektörünü ilgilendirmiyor, tüm sektörlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

 

Teknoloji ve Megatrendler

Teknoloji şirketlerine, özellikle de yazılım geliştiren şirketlere PwC olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve hazırladığımız kaynaklar ile destek oluyoruz.

loading-player

Playback of this video is not currently available


Yayınlar


Videolar

PwC Denetim İnovasyonu: Connect

PwC Denetim İnovasyonu: Connect

Connect, denetim sürecinin her aşamasında daha hızlı, daha etkin ve güvenli bilgi paylaşımı sağlayan ortak iş akışı aracımızdır. Bu araç, belge alış veriş sürecini gerçek zamanlı olarak düzenler ve izler. Hem sizin hem de bizim ilerlemeyi nerede ve ne zaman istersek kontrol etmemize izin verir. Gerçek zamanlı talep durumlarını daha iyi görebilmek, güvenilirliği artırmak ve daha fazlası için nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

PwC Denetim İnovasyonu: Halo

PwC Denetim İnovasyonu: Halo

Halo, PwC’nin önde gelen veri çıkarma, denetleme ve görüntüleme teknolojisidir. Verilerle ilgili daha detaylı gerçek zamanlı açıklama sunarak ve yaptığımız işe daha fazla görünürlük getirerek birçok bilgiyi ortaya çıkarma ve denetleme şeklimizi kökten değiştirmiştir. Bu sayede büyük hacimli işlemler sorgulanabilir ve analiz edilebilir. Bu da riskleri daha etkin ve etkili şekilde değerlendirebilmemizi ve denetimin önemli kısımlarına odaklanabilmemizi sağlar.


İlgili hizmetler

Teknoloji sektörü


Stratejiden uygulamaya, PwC olarak yeni gelir akışları, maliyetleri düşürme veya yeni iş modelleri geliştirme gibi alanlarda doğru aksiyonları almanıza yardımcı oluyoruz.


İletişim

Kadir Baş
Telekomünikasyon, Medya, Teknoloji Sektörü Lideri
Telefon: +90 212 326 6526
Eposta

Mert Tüten
Denetim Hizmetleri Şirket Ortağı
Telefon: +90 212 326 6066
Eposta

Hüsnü Dinçsoy
Danışmanlık Hizmetleri Lideri
Telefon: +90 212 376 5302
Eposta

Bizi takip edin