Teknoloji

Teknoloji şirketlerinin yöneticilerinin değişimin itici güçleri karşısında endişeleri var. Doğru vizyon ve stratejilerle, zorlukları aşmak ve fırsatları kucaklamak mümkün


Teknoloji şirketlerine, özellikle de yazılım geliştiren şirketlere PwC olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve  hazırladığımız kaynaklar ile destek oluyoruz.

Teknoloji Sektörü

Nasıl yardım edebiliriz?

Mobil, bulut bilişim ve nesnelerin interneti gün geçtikçe daha olgun bir hale gelirken artık hayatın her alanına dokunur hale geldi. Yapay zeka, sanal gerçeklik ve robot teknolojilerinin getirdiği yeni dönüşüm dalgası bugüne kadar fütüristik saydığımız kavramları günlük yaşamın merkezine taşıyor. Teknoloji artık sadece kendi sektörünü ilgilendirmiyor, tüm sektörlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Teknoloji ve Megatrendler

Teknoloji şirketlerine, özellikle de yazılım geliştiren şirketlere PwC olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve hazırladığımız kaynaklar ile destek oluyoruz.

loading-player

Playback of this video is not currently available


Yayınlar


Videolar


İlgili hizmetler

Teknoloji sektörü


Stratejiden uygulamaya, PwC olarak yeni gelir akışları, maliyetleri düşürme veya yeni iş modelleri geliştirme gibi alanlarda doğru aksiyonları almanıza yardımcı oluyoruz.


İletişim

Kadir Baş
Telekomünikasyon, Medya, Teknoloji Sektörü Lideri
Telefon: +90 212 326 6526
Eposta

Mert Tüten
Denetim Hizmetleri Şirket Ortağı
Telefon: +90 212 326 6066
Eposta

Hüsnü Dinçsoy
Danışmanlık Hizmetleri Lideri
Telefon: +90 212 376 5302
Eposta

Bizi takip edin