Telekomünikasyon

Telekomünikasyon, kablo, uydu ve internet şirketlerinin finansal, operasyonel ve stratejik hedeflerine ulaşmalarında en iyi yaklaşımları bulmalarına yardımcı olmak için fikirlerimize ve deneyimlerimize güvenebilirsiniz


PwC Türkiye olarak telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketler ile karşılaştıkları sektörel sorunları çözmek ve uzun vadeli stratejiler oluşturmak için görüş, tecrübe ve bilgilerimizi paylaşıyoruz.

PwC Türkiye
Telekomünikasyon Sektörü

Nasıl yardım edebiliriz?

Telekomünikasyon sektörü için dijital değişim kaçınılmaz bir hale geldi. Şirketler bu değişime ayak uydurabilmek için müşteri hizmetlerini teknoloji platformanlarını, pazar kanallarını, iş süreçlerini ve idari prosedürlerini yeniden değerlendirmelidirler.

PwC Türkiye telekomünikasyon sektörü ekibi özellikle yüksek uyumluluk gereksinimleri ile baş etmek, maliyetleri yönetme, rekabet avantajı elde etmek için yeni iş birlikleri konularına odaklanarak denetim, vergi ve danışmanlık konularında hizmet sunmaktadır.

Telekomünikasyon sektörü değişime ayak uyduran şirketlere fırsatlar sunmaktadır. Sektördeki değişim devam ederken, uzmanlığımız ve sektörel bilgi birikimimizle sizlere yardımcı olabiliriz. 


Yayınlar

PwC 21. Küresel CEO Araştırması: Teknoloji sektörü sonuçları

PwC 21. Küresel CEO Araştırması: Teknoloji sektörü sonuçları

PwC 21. Küresel CEO Araştırması’na katılan 127 teknoloji liderinin verdiği cevaplardan çıkan en önemli sonuçtur.Temkinliler tarafında ise, teknoloji CEO’larının siber saldırılar ve dijital yeteneklerin varlığıyla ilgili endişeli olduğu sonucuna ulaştık.

Start adding items to your reading lists:
or
Save this item to:
This item has been saved to your reading list.
Yeni Nesil Satınalma Anketi 2018

Yeni Nesil Satınalma Anketi 2018

Türkiye’de ilk olarak 2016 yılında PwC tarafından gerçekleştirilen ve bu yıldan itibaren PwC ve Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) iş birliği ile gerçekleştirilmeye devam edecek olan Yeni Nesil Satınalma Anketi’nin ikincisi ile, temel olarak satınalma alanında sektörel olarak bulunduğumuz noktayı ve gelişim alanlarını ölçmek, sonuçlarını bir rapor olarak sunarak satınalma ve tedarik yönetimi işlevine katma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Start adding items to your reading lists:
or
Save this item to:
This item has been saved to your reading list.

Videolar


İlgili hizmetler

Telekomünikasyon sektörü


PwC, en hızlı değişim ve gelişim gösteren sektörlerin başında gelen telekomünikasyon ve sektöründe geniş bilgi, tecrübe, değişik bakış açıları ve pratik uygulama çözümlerine sahiptir.

İletişim

Mert Tüten
Telekomünikasyon Sektörü Lideri, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 6066
Eposta

Kadir Baş
Telekomünikasyon, Medya, Teknoloji Sektörü Lideri, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 6526
Eposta

Hüsnü Dinçsoy
Danışmanlık Hizmetleri Lideri
Telefon: +90 212 376 5302
Eposta

Bizi takip edin