Telekomünikasyon

Telekomünikasyon, kablo, uydu ve internet şirketlerinin finansal, operasyonel ve stratejik hedeflerine ulaşmalarında en iyi yaklaşımları bulmalarına yardımcı olmak için fikirlerimize ve deneyimlerimize güvenebilirsiniz


PwC Türkiye olarak telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketler ile karşılaştıkları sektörel sorunları çözmek ve uzun vadeli stratejiler oluşturmak için görüş, tecrübe ve bilgilerimizi paylaşıyoruz.

PwC Türkiye
Telekomünikasyon Sektörü

Nasıl yardım edebiliriz?

Telekomünikasyon sektörü için dijital değişim kaçınılmaz bir hale geldi. Şirketler bu değişime ayak uydurabilmek için müşteri hizmetlerini teknoloji platformanlarını, pazar kanallarını, iş süreçlerini ve idari prosedürlerini yeniden değerlendirmelidirler.

PwC Türkiye telekomünikasyon sektörü ekibi özellikle yüksek uyumluluk gereksinimleri ile baş etmek, maliyetleri yönetme, rekabet avantajı elde etmek için yeni iş birlikleri konularına odaklanarak denetim, vergi ve danışmanlık konularında hizmet sunmaktadır.

Telekomünikasyon sektörü değişime ayak uyduran şirketlere fırsatlar sunmaktadır. Sektördeki değişim devam ederken, uzmanlığımız ve sektörel bilgi birikimimizle sizlere yardımcı olabiliriz. 


{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'Sonuç(lar)'}}
{{contentList.loadingText}}

{{contentList.loadingText}}


İlgili hizmetler

Telekomünikasyon sektörü


PwC, en hızlı değişim ve gelişim gösteren sektörlerin başında gelen telekomünikasyon ve sektöründe geniş bilgi, tecrübe, değişik bakış açıları ve pratik uygulama çözümlerine sahiptir.

İletişim

Mert Tüten

Mert Tüten

Telekomünikasyon Sektörü Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6066

Kadir Baş

Kadir Baş

Telekomünikasyon, Medya, Teknoloji Sektörü Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6526

Hüsnü Dinçsoy

Hüsnü Dinçsoy

Danışmanlık Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5302

Bizi takip edin