Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Uluslararası Görevlendirmeler

Yeteneklerin uluslararası dolaşımı için çalışma ve oturma izni süreçleri konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ? 

Şirketinizin, kariyer gelişiminin bir parçası olarak çalışanlarına yurt dışında çalışma olanağı sunması, yetenekli adayların sizi tercih etmesine, mevcut çalışanlarınızın yetilerini geliştirmelerine ve kilit konumdaki personelin elde tutulmasına yardımcı olacaktır. Ancak bu doğrultuda hareket ederken kişiye göre değişen tercihler ve beklentilerin dikkatli bir şekilde yönetilmesi gerekir. PwC’nin uzman ekiplerinin bu süreçteki zorlukların üstesinden gelmede size nasıl yardımcı olacaklarını okumak için tıklayınız.

PwC uluslararası mobilite deneyimi, 30 yılı aşkın süredir, çok uluslu şirketlere, uluslararası iş gücünün verimli şekilde kullanılabilmesi, karmaşık vergi konularının çözümlenmesi, planlama sorunlarının ortadan kaldırılması, idari ve stratejik hedeflerin yönetilmesi gibi konularda destek oluyoruz. Tüm dünyada 90 ülke, 188 şehirde yer alan 4,200’den fazla, tam zamanlı ve uluslar arası mobilite alanında uzman danışman kadromuzla sizlerin her zaman yanınızdayız.

Çalışanların farklı ülkelerde görevlendirilmesinin doğurduğu vergisel riskler ve kanunlara uyumluluk problemlerinin doğru anlaşılması ve yönetilmesi.

Teknoloji ve Verimlilik

"Uluslararası mobilite" işlevinin öncelikli amacı, ihtiyaç duyulan yetilere sahip çalışanı, bu çalışana ihtiyaç duyulan bölgeye, mümkün olan en az maliyetle ve en verimli biçimde konumlandırmaktır. Maliyetleri sürdürülebilir seviyelerde tutarken mobilite sürecini stratejik hedefleriniz doğrultusunda nasıl en iyi şekilde planlıyacağınızı mı düşünüyorsunuz? Görevlerndirme politikalarınız hızla değişen iş gücü çeşitliliği, görev pozisyonlarındaki yeni gelişmeler ve farklı görev modelleriyle başa çıkabilecek kadar esnek mi? Mobilite sisteminiz teknolojiyi etkin bir şekilde kullanıyor mu? PwC bu sorunlarla başa çıkmak ve mobilite süreçlerinizi gelecekte meydana gelebilecek değişikliklere karşı dayanıklı hale getirmek için sizlerin yanında olacaktır.

Daha fazlası

Yeteneğin stratejik hedeflere uygun şekilde konumlandırılması

Küresel piyasadaki CEO’ların bir çoğu deneyimli çalışanların uluslar arası görevlerde değerlendirilmelier konusundaki zorlukları öngördüklerini söylüyorlar. Durmadan gelişen dünya piyasalarnda, Şirketler, gelecekte de sürdürülebilir başarılar elde edebilmek için insan kaynağı stratejilerini ve yetenekli çalışanlarının coğrafi olarak nasıl konumlandırılması gerektiğini sürekli olarak değerlendirmek zorunda. Uluslar arası mobilite programınızın bu gerekleri yerine getirdiğinden ve işletmenize sağlayabileceğiniz en fazla değeri kattığından emin misiniz?

Daha fazlası

{{filterContent.facetedTitle}}


İletişim

Cumhur  Dülger

Cumhur Dülger

Uluslararası Görevlendirmeler, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6367

Mert Aktalay

Mert Aktalay

Uluslararası Görevlendirmeler, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6465

Bizi takip edin