Sağlık

Sağlık kuruluşları bir yandan artan maliyetleri yönetirken bir yandan da güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetlerine erişimi sağlamak durumunda

Tüm dünyada sağlığın iyileştirilmesine destek olma prensibini benimseyen PwC, hızlı bir dönüşüm sürecinde olan sektörde, sağlık hizmeti sunan kurumlar, ödeme kuruluşları ve sektördeki diğer oyunculara yardımcı olur. PwC olarak geniş yetkinlik alanımız ve derin tecrübemizle kuruluşunuzun tüm stratejik hedeflerini destekleyen entegre çözümler sunabiliriz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörün gündemindeki konuları ve sektöre özgü zorlukları göz önünde bulundurarak müşterilerimizin aradığı değeri yaratıyoruz;

Dijitalleşme

Gelişen teknoloji ile birlikte sağlık sektöründe bulunan önemli lider paydaşların hasta deneyimini mükemmelleştirmek ve ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verme hedefine daha düşük maliyet, sürdürülebilir karlı büyüme ve rekabetçi avantajı ile ulaşması için dijitalleşmeyi bir araç olarak görüyoruz. PwC olarak dijitalleşmenin stratejiden uygulamaya kuruluş içi bir yetkinlik olduğu gerçeğinden yola çıkarak fikirler ile operasyonel iş sonuçları arasındaki uçurumu kapatmak için kuruluşlara sağlık ekosistemi içinde endüstriyel,teknolojik, analitik ve fonksiyonel derinlik getirmek için çalışıyoruz. Bu medikal derinliği “farkındalığın oluşturulması, hastalıkla mücadele, teşhis, tedavi seçimi, ilaç ve tıbbi cihaz temini, tedavi uygulaması ve kontrol” olarak adlandırdığımız yedi adımlı entegre hasta deneyim yolculuğunda bütünlüğü sağlayacak şekilde tüm paydaşlar için oluşturuyoruz.

Dijitalleşme konusunda karşınıza çıkacak en önemli hizmetler/başlıklar:

Mevzuata uyum

Sağlık sektöründe uyum konusu, sürekli güncellenen regülasyonlar ve değişen teknoloji ile birlikte çok daha önemli hale geldi. Hedeflerinize doğru yol alırken karşınıza çıkan finansal, operasyonel ve regülasyon kaynaklı risklerinizi doğru olarak yönetmeniz, sağlam bir kurumsal yönetim yapısı kurmanız, sürdürülebilir ve etkin bir kontrol ortamı oluşturmanız ve süreçlerinizi proaktif bir şekilde yapılandırmanız gerekmetedir. 

Uyum konusunda karşınıza çıkacak en önemli hizmetler/başlıklar: 


İletişim

Ediz Günsel

Sağlık, İlaç ve Yaşam Bilimleri Sektörü Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6040

Zeki Gündüz

Vergi Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6080

Beste Ortaç

Denetim Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6066

Aslı Şen

Şirket Birleşme ve Satın Alma Hizmetleri, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 5325

Nedim Bayraktaroğlu

Vergi Hizmetleri, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6440

Bizi takip edin