Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Öğrenci ve Yeni Mezun

Yeni Mezun Sürecimizle PwC’deki kariyerinize başlayın

Kariyerinizi seçmek ve yönlendirmek sizin elinizde. Tek ihtiyacınız olan en iyi fırsatı ve doğru zamanlamayı görebilmek. PwC’yi ilk gününüzden itibaren tanımaya ve size sağladığımız fırsatları keşfetmeye davetlisiniz.

Başvuruların açılması Şubat 2022
Başvuruların kapanması Temmuz 2022
Program süresi Tam zamanlı
Çalışma başlangıcı Haziran / Eylül 2022

Pearl Circle Başlıyor!

1. ve 2. sınıf üniversite öğrencileri için özel olarak tasarladığımız bu öğrenci gelişim programımızla hem PwC'yi yakından tanıyabilecek hem de seni bekleyen kariyer olanaklarını keşfedebileceksin. Kariyer yolculuğunda erkenden tanışmak için seni İstanbul Ofisimize bekliyoruz!

Sen de daha güvenilir ve sürdürülebilir bir dünya inşa etmek üzere farklı disiplinlerden biraraya gelen yeteneklerden oluşan topluluğumuza katıl, daha iyi bir geleceği şekillendir.


{{filterContent.facetedTitle}}

Öğrenci gelişim programları

Birinci veya ikinci sınıftaysanız

Üniversitede ilk veya ikinci senenizdeyseniz (Mühendislik Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi olarak) Öğrenci Gelişim Programlarımıza başvurabilirsiniz.

Bu bir iki günlük PwC deneyimi size takım oyunları aracılığıyla güçlü yönlerinizi keşfetme, PwC’yi tanıma, PwC profesyonelleriyle tanışma ve kariyerle ilgili sorularınıza yanıt bulma fırsatı verecek. Katılımcı sayısı sınırlıdır.

Öğrenci Gelişim Programlarımızı takipte kalın! Program tarihlerimiz web sitemiz ve kariyer portal bağlantıları aracılığıyla daha sonra ilan edilecektir. 

Tüm üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri

İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve MIS okuyan tüm üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve lisansüstü öğrencileri Diamond Circle programına (staj programımız) başvurabilirler.

Kısa ve uzun süreli staj programlarımız hizmetlerimizi çalışırken öğrenmenizi, kurumsal kültürümüz hakkında bilgi edinmenizi ve gelecek kariyerinizi yönlendirmeyi amaçlar.
Lisans öğrencileri ve yeni mezunlar için yarı zamanlı ve tam zamanlı pozisyonlarımız bulunuyor. Denetim bölümünün uzun süreli staj programlarını kış ve yaz dönemlerinde açıyoruz. İş kollarımızın ihtiyacına göre, yıl boyunca stajyer işe alıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerimizde ve Eskişehir’deki merkezimizde staj fırsatları sunuyoruz.

Dördüncü sınıfın son dönemindeyseniz veya yeni mezunsanız

Yeni Mezun Sürecimizle PwC’deki kariyerinize başlayın.

Dördüncü sınıfın son dönemindeyseniz veya yeni mezunsanız (ve/veya 1 yıla kadar iş deneyiminiz varsa) Yeni Mezun Sürecimize başvurabilirsiniz.

İletişim

İnsan Kaynakları Kampüs Ekibi

İstanbul, PwC Türkiye