Dijital
Hizmetler

PwC olarak, yaptığınız işin merkezine dijitali konumlamanıza yardımcı oluyoruz.

Frontier: Dijital Hizmetler Gündemi

Şimdi keşfet

Teknolojinin gücünü kullanın- stratejiden uygulamaya kadar.

Yüksek performanslı işletmeler yenilik, yalın karar mekanizmaları ve teknolojinin entegrasyonunda adımlar atılmalıdır. İş akışlarını sağlamak, veri erişilebilirliği ve birimler arası engelleri kaldırmak, organizasyonlar için hayati öneme sahiptir.

Derin iş ve endüstri içgörüsü ile dijitali birleştiren ekiplerimiz, çözümlerin işletmenizdeki etkisini hızlandırmaya yardımcı olur.

Yeniden hayal etmek istediğiniz şey nedir?

 

Platforms

CIO Danışmanlığı

Doğru teknoloji. Gerçek Sonuçlar. Yenilikçi stratejiden hızlı sonuçlara ve daha fazlasına, fark yaratan teknolojiyi size getiriyoruz.

Çözümlerimiz, bulutun gücünü kullanarak yeni ürünler, deneyimler ve çalışma yöntemleri tasarlamanıza olanak tanır. İnovasyon ve çeviklik için bulutun gücünü kullanmanıza yardımcı oluyoruz.


CIO Danışmanlığını inceleyin

İleri Veri Analitiği ve Robotik Süreç Otomasyonu

Veri varlıklarınız, işletmenizin gerçek değerini ortaya çıkarabilir. Büyük veri analitiği tüm endüstrilerde ; insan kaynakları, finans, bilgi teknolojileri, satış ve pazarlama gibi birimlerin iş performansını artırmak için kullanılabilir.

PwC olarak, doğru soruları sorarak ve sonuçların yorumlanması teknolojiden en iyi şekilde faydalanıyoruz.


İleri Veri Analitiği ve Robotik Süreç Otomasyonunu inceleyin

Bulut Dönüşümü

Kazanma şeklinizi dönüştürecek doğru teknolojileri benimseyin. PwC olarak , en karmaşık iş zorluklarınızı çözmek için bütünleşik ve uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Ama burada durmuyoruz. Gelişen olan teknoloji ekibimiz, işinize özel tavsiyeler, liderlik ve içgörüler sunar. Teknoloji yeniliğini müşterilerimiz için gerçek hale getiriyoruz, mükemmel sonuçları sağlamak içinse çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.


Bulut Dönüşümünü inceleyin

Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Dijital bilginin birbirine bağlı iş ekosistemlerinin can damarı haline gelmesi . onu kuruluşlar için giderek daha değerli kılıyor. Ancak işletmelerin dijitalleşmesi, onları yeni zafiyetlere de maruz bırakmakta. Dolayısıyla etkili siber güvenlik ve veri gizliliği her zamankinden daha önemli hale geldi.

Kurumunuzun iş önceliklerine bağlı bağımsız olarak bilgi güvenliğini sağlamanıza yardımcı oluyoruz.


Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetlerini inceleyin

Campaigns

ERP Dönüşümü

Kurumsal kaynak planlaması (ERP), başarılı dijital iş süreçleri için temel oluşturur ve şirketlerin rekabette kalmasını sağlar. Çevik, esnek süreçlerle, yeni pazar gereksinimlerine hızla yanıt verebilir ve yeniliği artırabilirsiniz.

SAP S/4HANA gibi ERP çözümlerle şirketlerin, satın alma, tedarik, üretim, depolama ve finans alanlarında süreçlerini optimize ediyoruz. Böylece şirketler, artan verimlilik ve düşük maliyetlerin yanı sıra, iç kaynaklarını daha etkili kullanmanın avantajını yaşıyorlar.


ERP Dönüşümünü inceleyin

Servis İnovasyonu ve Deneyim Tasarımı

İyi bir deneyimin tek alternatifi kötü bir deneyimdir. İyi bir deneyim tasarlamanınsa karmaşık bir problem olduğunu biliyoruz. PwC olarak insan odaklı tasarım yaklaşımımızla yenilikçi yeni servisler ortaya koyarken müşteri kazanımı, tutundurma ve sadakat hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Deneyimi sadece müşteri boyutuyla değil (CX); çalışan deneyimi (EX), vatandaş deneyimi gibi tüm boyutları ile ele alıyor ve bu alandaki yatırımlarınızın geri dönüşünü artırıyoruz.


Servis İnovasyonu ve Deneyim Tasarımını inceleyin

Mali İşler Dönüşümü

Küresel gelişmeler ve teknoloji ilerlemeleri, finans fonksiyonunun öne çıkması için birleşiyor. Tekrarlayan işlemleri otomatikleştirerek maliyetleri düşürmek ve finans fonksiyonunu geliştirmek için gereken yeni analitik yetkinlikleri devreye alırken, ihtiyacınız olanın bütünsel bir görünümünü ve bu ihtiyaçları karşılamak için en iyi seçenekleri sunarız.

Finans fonksiyonunuza yeni bir lensle bakma zamanı - işlem ve raporlama gereksinimlerini karşılamak için otomasyonu kullanın, süreçleri stratejik olarak tasarlayın ve fırsatları belirlemek, güven inşa ederekdeğer sunmak için gelişmiş analitikten faydalanın.


Mali İşler Dönüşümünü inceleyin

Program, Proje ve Değişim Yönetimi

İş dünyasında başarılı olmak için gerekli değişim ölçeği ve hızı artıyor. Bunun bir sonucu olarak organizasyonlar stratejik değişimleri hayata geçirmek için projelerine ve programlarına yatırım yapmalıdır. PwC olrak , işletmelerin doğru projeleri ve programları tanımlamasına, önceliklendirmesine, harekete geçirmesine ve yönetmesine yardımcı oluyoruz.

Ama orada durmuyoruz; The Difference ile, organizasyonların karar verme süreçlerini hızlandırmalarına, riski azaltmalarına, uyumu bulmalarına ve fırsatlarını yeniden hayal etmelerine yardımcı oluyoruz. atılımı ve keşfetmeyi teşvik eden deneyimler sunarken , çıktılar odaklanıyoruz.


Program, Proje ve Değişim Yönetimini inceleyin
Close

Frontier: Dijital Hizmetler Gündemi

Frontier: Dijital Hizmetler Gündemi" web sayfası, dijital hizmetler ve teknolojik yenilikler konusunda güncel blog yazıları sunmaktadır. Dijital dünyadaki gelişmeleri takip etmek isteyenler için faydalı bilgiler sağlar.

İşletmeleri dönüştürmek üzere güç birliğimiz

Öne çıkan teknoloji iş ortaklarımız

PwC ve SAP

SAP teknolojileri ile SAP Finans, S/4HANA, bulut tabanlı ERP ve başka birçok sunduğu çözüm ile şirketinizin süreçlerini optimize edebilir ve verimliliği yeniden tanımlayabilirsiniz. Derin sektör bilgi birikimimiz ve kapsamlı danışmanlık kabiliyetlerimiz sayesinde uzun senelere dayanan uygulama ve geliştirme tecrübemiz ile, SAP ürünlerinin işletme hedeflerinizi karşılamasını sağlayabiliriz.

Keşfet

PwC ve Microsoft

Rekabet avantajının yeni bir denklemi var. Daha hızlı sonuçlar için strateji odaklı olarak, iş hedeflerinizi Microsoft'un önde gelen bulut ürünleriyle uyumlu hale getirerek geleneksel "yükselt ve değiştir" yönteminin ötesine geçiyoruz. İster Azure ister Microsoft 365 ile çalışıyor olalım, kapsamlı uygulama deneyimimiz Microsoft'tan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olur.

Keşfet

PwC ve Salesforce

PwC, global iş dünyasında öncü konumunu Salesforce'un en büyük ve önde gelen iş ortaklarından biri olarak sürdürmektedir. Bu stratejik iş birliği, müşterilerimize inovatif çözümler sunma kapasitemizi artırarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmamıza olanak tanıyor. Salesforce'un teknolojik mükemmelliği ile PwC'nin sektörel bilgisi ve stratejik vizyonu bir araya gelerek, işletmelerin dijital dönüşümünde önemli bir fark yaratıyor.

Keşfet

Teknoloji İş Ortakları

Birçok teknoloji şirketiyle güçlü işbirlikleri yapmamızın temel sebebi dönüşüm ihtiyaçlarınızdır. PwC’nin uzmanlığı ve ortaklarımızın teknolojilerini birleştirerek en önemli işletme problemlerinizi çözmenize yardımcı oluyoruz.

PwC Ürünleri

Dört stratejik dönüşüm alanını kapsayan ürünlerimiz müşterilerimizin bugün karşılaştığı önemli zorlukları aşıyor, gelecekte büyümeye yönelik fırsatları ortaya çıkarıyor.

Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Siber dünyanızı güvenle yönetin!

Deneyimli, konusunda uzman, çözüm odaklı ve global ağın bir parçası olarak en iyi uygulamalara hızlıca ulaşabilen profesyonel bir ekip ile geniş bir yelpazede sunduğumuz Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri ile bilgi güvenliğini en güncel stratejilerle kurumunuzun iş önceliklerine uygun olarak sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Keşfet

PwC'nin dijital geleceğe dair güvenilir görüşlerinden yararlanın

Öncü analist şirketlere göre PwC, dijital dönüşümde, dijital stratejide, dijital ürün ve hizmetlerde, dijital operasyonlarda, ve müşteri ve marka bağlılığı danışmanlık hizmetlerinde liderler kategorisinde.

“PwC’nin sağladığı oyun kitabı ile her plan harekete geçirilebilir. İşletme değeri ve yatırım getirisine, ilk yılda yapabileceklerimize, ardından da üç yıl sonra yapabileceklerimize odaklanıyoruz.”

IDC MarketScape: Dünyanın Dijital Strateji Danışmanlık Hizmetleri 2021 Satıcı Değerlendirmesi’ne göre PwC bir lider

“PwC, müşteri deneyimini dönüştürmek için tasarım, işletme danışmanlığı ve teknolojiyi birleştiriyor. PwC’nin yaklaşımının temelinde BXT (işletme, deneyim, teknoloji) çerçevesi var.” 

PwC, The Forrester Wave™: Müşteri Deneyimi Strateji Danışmanlık Uygulamaları, Ç4 2020’de Lider olarak değerlendirildiğini ilan etti.

"PwC'nin bulut dönüşüm yaklaşımı, iş problemlerinin teknoloji ile çözümlenmesi odağı ile ilerliyor.” PwC'nin neden bulut hizmetlerinde lider olduğunu öğrenmek için daha fazlasını okuyun."

IDC MarketScape: 2022 Dünya Çapında Bulut Profesyonel Hizmetler Değerlendirmesi (Nisan 2022, IDC #US48061322)

Hakkımızda

Dünyanın dört bir yanında, 10.000 çalışanıyla, PwC Dijital Hizmetler, müşterilerine işletmelerini dijital çağa uygun olarak tekrar hayal etmelerine yardımcı olan, yeni nesil bir danışmanlık sağlıyor. Stratejistlerden deneyim tasarımcılarına ve teknolojistlere, PwC’nin Dijital Hizmetleri geleceğin problemlerini çözmek için işbirliği yapan, çeşitli becerilere sahip bir topluluk. Dijital araçlar ve teknoloji ortaklarından aldığımız güç ve güvenilir profesyonel hizmetlerimizle müşterilerimizin yeni çağda dönüşmek için ihtiyaç duyduğu dijital üstünlüğü yaratıyoruz.

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Cem Aracı

Cem Aracı

Dijital Hizmetler Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Dijital Hizmetler Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Bizi takip edin