Dijital
burada.

PwC olarak, yaptığınız işin merkezine dijitali konumlamanıza yardımcı oluyoruz.

Şimdi yeni olanaklardan büyüme, harekete geçme, dönüşme ve geleceğe adım atma zamanı. İşletmeniz, müşterileriniz ve toplum için daha iyi bir geleceği dijital ile hayal edin.


Sürekli yeniden hayal ederek, deneyimleyerek, uyumlanarak ve ölçeklenerek değişen dijital çağda geleceğe emin adımlar atın.

Dijital ekonomide değer yaratıyoruz.

Dijital sadece teknolojiyle ilgili değildir. Mümkün olanı hayal etmek, doğru olanı tereddüt etmeden cesaretle
uygulamaktır.

Günümüzün kompleks dünyasında, gelişen yeni teknolojiler, dönüşen müşteri beklentileri ve artan rekabet nedeniyle geleceği öngörmek gitgide zorlaşıyor. Oyunda kalmak, yeni teknolojilere yatırım yapmaktan fazlasını gerektiriyor. İşletmenizi tekrar ele almanız, değer yaratmanın yeni yollarını keşfetmeniz ve temel dijital yetkinlikleri inşa etmeniz gerekir. 

PwC’nin dijital hizmetleri şirketinizin dönüştürücü gücünü tanımlamanız ve gerçekleştirmeniz için sizinle birlikte çalışır. Doğru yetenekleri bir araya getirip dijital stratejinizi tanımlayarak, benzersiz dijital deneyimler yaratarak, dijital yetkinlikler inşa ederek ve yeni teknolojilerle şirketinizi dönüştürerek büyümenize eşlik ediyoruz.

Dijitalde başarılı şirketlerin

'si geçtiğimiz iki yılda endüstrilerinin yıkıcı deneyimler yaşadıklarını söylüyorlar. 

Kaynak: 2020 Küresel Dijital IQ

Önemli sorunları çözmek için farklı perspektifleri bir araya getirir ve konuya bütünsel bakarız.


Dönüştürücü bilgiye, yaratıcı hayal gücüne ve hayata geçirme yetkinliğine sahibiz.

Öncü analist şirketlere göre PwC, dijital dönüşümde, dijital stratejide, dijital ürün ve hizmetlerde, dijital operasyonlarda, ve müşteri ve marka bağlılığı danışmanlık hizmetlerinde liderler kategorisinde.


 

 

    “PwC’nin sağladığı oyun kitabı ile her plan harekete geçirilebilir. İşletme değeri ve yatırım getirisine, ilk yılda yapabileceklerimize, ardından da üç yıl sonra yapabileceklerimize odaklanıyoruz.”

IDC MarketScape: Dünyanın Dijital Strateji Danışmanlık Hizmetleri 2021 Satıcı Değerlendirmesi’ne göre PwC bir lider

    “PwC, müşteri deneyimini dönüştürmek için tasarım, işletme danışmanlığı ve teknolojiyi birleştiriyor. PwC’nin yaklaşımının temelinde BXT (işletme, deneyim, teknoloji) çerçevesi var.” 

PwC, The Forrester Wave™: Müşteri Deneyimi Strateji Danışmanlık Uygulamaları, Ç4 2020’de Lider olarak değerlendirildiğini ilan etti.

    “PwC’nin sağlam ekosistemiyle işletme dönüşümüne benzersiz bir yaklaşımı var ve deneyim tasarımı, gizlilik, uyum ve program yönetimi hizmetlerinin müşteriler tarafından benimsenme ve değerlendirme oranları yüksek.”

PwC, Küresel Dijital Deneyim Şirketleri arasında Lider olarak değerlendirildi

PwC Ürünleri: Dönüşümünüze yön vermenize yardımcı oluyoruz. 

Dört stratejik dönüşüm alanını kapsayan ürünlerimiz müşterilerimizin bugün karşılaştığı önemli zorlukları aşıyor, gelecekte büyümeye yönelik fırsatları ortaya çıkarıyor.

Daha fazlası

Hakkımızda

Dünyanın dört bir yanında, 10.000 çalışanıyla, PwC Dijital Hizmetler, müşterilerine işletmelerini dijital çağa uygun olarak tekrar hayal etmelerine yardımcı olan, yeni nesil bir danışmanlık sağlıyor. Stratejistlerden deneyim tasarımcılarına ve teknolojistlere, PwC’nin Dijital Hizmetleri geleceğin problemlerini çözmek için işbirliği yapan, çeşitli becerilere sahip bir topluluk. Dijital araçlar ve teknoloji ortaklarından aldığımız güç ve güvenilir profesyonel hizmetlerimizle müşterilerimizin yeni çağda dönüşmek için ihtiyaç duyduğu dijital üstünlüğü yaratıyoruz.


İletişim

Etkin Çiftçi

Etkin Çiftçi

Dijital ve Deneyim Danışmanlığı Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6161

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5397

Oktay Aktolun

Oktay Aktolun

Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6468

Cem Aracı

Cem Aracı

Teknoloji Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Bizi takip edin