Denetim ve güvence hizmetleri

“İş hayatında ve toplumda güven oluşturmak.”

Denetim hizmetlerimizle varoluş sebebimizi bu cümle özetliyor. Bağımsız denetim ve güvence hizmetlerimizle güven yaratmayı ve önemli sorunlara çözüm üretmeye destek oluyoruz. Bu doğrultuda; toplum, müşterilerimiz ve kendi çalışanlarımız için değer yaratıyoruz. Yasal düzenlemelere ilişkin zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olurken şirketinizde güveni ve şeffaflığı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Değer ve Güven oluşturmak

Mevzuat, teknoloji ve rekabette yaşanan köklü değişimin getirdiği tempo ve karmaşa içinde işlerinizi nasıl doğru bir şekilde sürdüreceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. PwC olarak güvenli bir şekilde işinize dair her türlü bilgiyi, veriyi koruyarak ve raporlayarak tüm paydaşlarınıza yönelik gelişmiş bir  şeffaflık yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Faaliyet gösterdiğiniz iş alanında, sektörünüzde ve ilgili tüm mevzuata ilişkin uzmanlığımızla ihtiyacınız olan derin analiz ve önerileri ortaya koyuyoruz.

İnovasyon yoluyla denetimi kolaylaştırmak

PwC’nin müşterilere kaliteli ve benzersiz görüşler sunan gelişmiş denetim hizmetinin habercisi olarak “inovasyon yoluyla denetimi kolaylaştırmanın” kısa bir özeti.

loading-player

Playback of this video is not currently available

{{contentList.loadingText}}

{{contentList.loadingText}}

İletişim

Adnan Akan

Adnan Akan

Denetim Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6067

Bizi takip edin