Denetim ve güvence hizmetleri

Yasal düzenlemelere ilişkin zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olurken şirketinizde güveni ve şeffaflığı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz

Günümüzün global ekonomik koşulları, gerek uluslararası gerekse ulusal iş dünyasının içinde bulunduğu ortam, şirketlerde süreklilik ve şeffaflık kavramlarını öne çıkarmaktadır. Şeffaflık ancak uluslararası standartlarda finansal raporlama ve bağımsız denetim ile sağlanabilir. Günümüzde uluslararası standartlarda denetim, denetlenen müşterinin faaliyette bulunduğu sektörü ve içinde bulunduğu ekonomik koşulları çok iyi bilmeyi gerektirmektedir.

Geniş tecrübe ve bilgi birikimi ile PwC Türkiye Bağımsız Denetim Hizmetleri Bölümü, sektördeki yerel tecrübesini PwC’nin global ağında birikmiş olan sınırsız bilgi ve deneyimlerle birleştirerek, şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üreten çok yönlü hizmetler vermekte olup teknik, muhasebe ve denetim konularındaki uzmanlığın ötesinde sektörel anlamda da uzmanlaşmış çalışanları bünyesinde barındırmaktadır. Günümüzde uluslararası standartlarda denetim, denetlenen müşterinin işini ve içinde bulunduğu ekonomik koşulları çok iyi bilmeyi gerektirmektedir. Özellikle Bankacılık ve Sermaye Piyasaları, Sigorta ve Reasürans, Telekomünikasyon, Otomotiv, Enerji ve Yeraltı Kaynakları, İlaç, Perakendecilik ve Tüketiciye Yönelik Ürünler ve Turizm sektörlerinde eşi olmayan tecrübe birikimi bulunan uzman ekiplerimizin mevcut olduğu Bağımsız Denetim Hizmetleri Bölümümüzün sunduğu hizmetler aşağıda yer alan başlıklar altında toplanmaktadır:

İnovasyon yoluyla denetimi kolaylaştırmak

PwC’nin müşterilere kaliteli ve benzersiz görüşler sunan gelişmiş denetim hizmetinin habercisi olarak “inovasyon yoluyla denetimi kolaylaştırmanın” kısa bir özeti.

loading-player

Playback of this video is not currently available

{{contentList.itemsCount}} {{contentList.resultsLabel}}
{{contentList.loadingText}}

{{contentList.itemsCount}} {{contentList.resultsLabel}}
{{contentList.loadingText}}

İletişim

Adnan Akan
Denetim Hizmetleri Lideri, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 6067
Eposta

Bizi takip edin