CIO Danışmanlığı

Şirketlerin dijital şampiyonlara dönüşümü

PwC olarak teknoloji stratejisinden uygulamaların optimize edilmesine kadar şirketlerin karşılaştıkları zorlukları anlıyoruz; BT verimliliğiyle gerçek değer sunmak için işletme hedeflerini göz önünde bulunduruyoruz.

 

Şirketlerinin daha akıllı, daha güçlü ve daha hızlı BT organizasyonlarına sahip olmalarına yardımcı oluyoruz.

Ya “Dijital Şampiyon” olursunuz ya da geride kalanlardan biri. Bazıları teknolojik dönüşümlerinin daha hızlı üstesinden gelirken diğerleri bunu daha yavaş yapıyor hatta belki de hiç yapamıyor. PwC’nin yaptığı bir araştırmaya göre, şirketler arasındaki dijital şampiyonlar 2025’e kadar şirketlerinin verimliliklerinde ve performansında ortalama %31’den fazla bir artış beklerken, %28 daha kısa ürün lansmanı süresi ile üretim ve faaliyet giderlerinde ortalama %20 oranında azalma bekliyor.

PwC, şirketlerini dijital şampiyona dönüştürme konusunda CIO’ları destekliyor. Şirketlerini dijital şampiyano çeviren CIO’ların inovatif fikirlere ve girişkenliğe, stratejiyi hayata geçirme iradesine, BT dönüşümünün tüm alanlarında uzmanlık becerilerine ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Yüzlerce başarılı BT dönüşüm projesinde deneyimi olan yetenekli danışmanlarımız yol arkadaşınız olmaya hazır -şirketinizi dijital şampiyona dönüştürme konusunda da oldukça heyecanlı.

Teknoloji Becerilerimiz

Karmaşık olan bu değişimi basitleştirdik.

Teknoloji karmaşık olabilir ancak size yardımcı olabiliriz. Derin sektör uzmanlığımız ve iş birliklerimizin gücü sayesinde dönüşüm yolculuğunuz boyunca sorunların en aza indirilmesine ve etkilerin en üst seviyeye çıkarılmasına yardımcı oluyoruz.

Dijital Strateji ve BT Stratejisi

İşletme hedeflerine odaklanan becerikli ve yetkin iş gücünün desteğiyle, tanımlı sonuçlar, performans ölçümleri, testler ve kontrollere dayanarak dijital bir strateji oluşturmanız için sizinle çalışıyoruz.

Daha fazla bilgi için

Stratejik BT Dış Kaynak Kullanımı

Doğru kaynak kullanım modeli, tedarik stratejisi, tedarikçi seçme süreci ve geçiş planlarını belirleyebilmeniz için size uçtan uca destek sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için

Teknoloji Maliyet ve Değer Yönetimi

Teknolojiye doğru yatırımları yapıyor musunuz? Teknoloji yatırımlarınızın karşılığını alabiliyor musunuz? Teknoloji harcamalarınıza şeffaflık getirerek kendinizi endüstri pratikleri ile karşılaştırmanızı sağlıyor; kaynakları ve riskleri optimize ederken ticari faydanızı en üst seviyeye yükseltiyoruz. 

Daha fazla bilgi için

Çevik BT İşletme Modeli

İşletme çevikliği; çevik yöntemlerin proje seviyesinden tüm organizasyona kadar sürdürülmesidir. Şirketinizin “Çeviklik Şampiyonu” olmasını ister misiniz?

Daha fazla bilgi için

Kurumsal Mimari

Kurumsal Mimari, tam bir iş-BT hizalanması yakalamak için iş süreçleriniz ve yeteneklerinizle teknoloji arasında köprü oluşturuyor. Daha güçlü, iyileştirilmesi daha kolay, bakımı daha hesaplı çevik platformlar ve teknolojiler kullanarak (örn. bulut, XaaS, otomasyon) yeni kurumsal mimarileri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Daha fazla bilgi için

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Dijital Hizmetler Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Serkan Övgü

Serkan Övgü

Bulut ve Dijital, Direktör, PwC Türkiye

Bizi takip edin