Risk, süreç ve teknoloji hizmetleri

Risk dünyası değişiyor

Bu karmaşık çevre, yeni risklerin nereden geleceğini tahmin etmeyi zorlaştırırken, işletmelerin dönüşüm ve yenilik yapma ve gizli değeri keşfetme fırsatı oluşturduğuna inanıyoruz

Nasıl yardım edebiliriz?

“Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri” başlığı altında sunulan hizmetlerimiz kurumlardaki risklere ve bu riskleri yönetmek üzere uygulanan, süreç ve teknoloji altyapıları ile ilişkili temel kontrolleri geliştirerek iyileştirmeye ve bu sayede daha etkin yönetmeye odaklanmıştır.

İş hayatının ve regülasyonların karmaşıklığı, artan rekabet ortamı ve yeni yönetim modellerinin hızla hayatımıza girmesi, risk süreç ve teknoloji alanlarındaki danışmanlık ve güvence hizmetlerine olan talebi artırmaktadır.

Ana hedefimiz, sektörel tecrübemizi yetkinliklerimiz ve çözümlerimiz ile birleştirerek müşterilerimize katacağımız değer doğrultusunda onların stratejik iş ortağı haline gelmektir.

PwC SAP eğitimi ile, başarıya ulaşın!

Katılımcılar, eğitimin ardından ücretsiz sınav hakkı ile "Sertifikalı SAP Uzmanı" olma şansına sahip olurlar!


SAP Akademi Eğitimleri

  • Çalışanlarınızın SAP yetkinliğinden memnun musunuz?
  • SAP ekosisteminde kariyer hedefliyor musunuz?
  • SAP Sertifikası ile deneyiminizi pekiştirmek ister misiniz?

Türkiye’nin önde gelen Şirketleri’nin kullanmakta olduğu, "SAP Çözümleri" yaygınlaşmaya devam ederken, SAP konusunda yetkin çalışanlara ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

PwC tarafından düzenlenen SAP Akademi Eğitimleri ile katılımcıların yetkin eğitmenler eşliğinde SAP uzmanlıklarının arttırılması hedeflenmektedir.

SAP’nin yetkili eğitim ortağından başka kimse SAP'yi etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak sisteme ve eğitim deneyimine sahip olamaz, en güncel ve doğru SAP eğitimlerini sunamaz.

İletişim

Oktay Aktolun
Risk, Süreç ve Teknoloji Lideri, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 6073
Eposta

Tumin Gültekin
Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 6348
Eposta

Defne Ergun
Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Şirket Ortağı
Telefon: +90 212 326 6314
Eposta

Işıl Uysun
Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 6635
Eposta

Bizi takip edin