Neden PwC?

Geleceğinizi yaratın

Yeni bir işe başlamak heyecanlıdır. Ait olduğunuzu hissettiğiniz, kendiniz olabileceğiniz bir yeriniz olabilmesi için uyum yakalamak istediğinizi biliyoruz. PwC’de bizler sürekli çalışanlarımıza yatırım yapıyor ve benzersiz bakış açılarına değer veren, işbirlikçi bir iş ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Güçlendiren mentorluk ve kişiye özel koçluk programlarıyla PwC olarak sizlere kariyerinizi geliştirecek desteği sağlıyoruz. Hayatınız boyunca yararlanacağınız bir ağ inşa edecek, çok çeşitli geçmişler ve sektörlerden gelen insanlarla çalışarak önemli sorunlara çözüm üretecek, teknolojinin desteğiyle bugünün fikirlerini yarının çözümlerine dönüştüreceksiniz. PwC’de çalışırken öğrenme, perspektifinizi genişletme ve etkili değişim yaratma fırsatı yakalayacaksınız.

Amacımız ve Değerlerimiz

Amacımız

Amacımız, toplumda güven inşa etmek ve önemli sorunlara çözüm getirmektir.

Amacımızı yaptığımız her şeyin bir parçası haline getirerek en büyük etkiyi bırakacağımıza inanıyoruz.

Değerlerimiz

Değerlerimiz verdiğimiz her karara yön veriyor. İster bir projede birlikte çalışmak ister önemli konularda gönüllülük yapmak olsun, bu değerler toplumda güven inşa etmek ve önemli sorunlara çözüm getirmek için müşterilerimiz ve iş arkadaşlarımızla çalışırken benliğimizin merkezindedir:

Stratejimiz

Geleceği insan liderliğinde, teknolojinin desteğiyle tasarlayalım.

Problemlerin birlikte daha iyi çözüldüğüne inanıyoruz. İşte bu yüzden sizi kalbinizle ve değerlerinizle yol göstermeye teşvik etmek üzere çeşitli geçmişlerden gelen bir küresel çözüm getirenler topluluğu oluşturduk. Kapsayıcı topluluğumuz büyümeye devam ediyor. Herkesin evinde hissedeceği bir ortam inşa ediyoruz. Herkesin sesinin duyulduğu bir ortam. Burada benzersiz becerileriniz gelişiyor ve teknolojinin desteğiyle en yaratıcı şekilde kullanılıyor. Sizi Yeni Denklem’in parçası olmaya davet ediyoruz.

Playback of this video is not currently available

1:30

Kültürümüz


 

İş sırasında koçluk ve gerçek zamanlı geri bildirim, sınıf içi ve sanal eğitimler, e-Learning ve yenilikçi projelerle çeşitli inovatif öğrenme yöntemlerini birleştirerek eğitime bütünsel bir yaklaşım sergiliyoruz.

Well-being çalışanlarımız için önceliklerimizdendir. Bu, basit ve birleştirici bir hedefe dayanıyor: çalışanlarımızın evde, işte ve her yerde en iyi şekilde performans göstermelerine yardım etmek. «Be well – work well!» (İyi Ol, İyi Çalış) mottomuzu destekleyen bir ortam yaratmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Tam potansiyelinize ulaşmanızı istiyoruz, bu nedenle kültürümüz ekip liderliği ve koçluğa odaklanıyor. İlk gününüzden itibaren becerilerinizi geliştirmenize, deneyimlerinizi çeşitlendirmenize ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza destek olacak bir ekip lideriyle çalışıyor olacaksınız.

PwC Türkiye olarak Teknoloji ve Dijital Dönüşüm odağıyla ilerliyor, dijital yetkinliklerimizi geliştirmek üzere tüm gerekli yatırımları yapıyoruz. Digital Academy ile çalışanlarımızın dijital yetkinliklerini geliştirmeye yönelik tasarlanan sanal sınıf eğitimi ve destek platformlarını da içeren uçtan uca bir program sağlıyoruz.

Farklı geçmişlerden gelsek de PwC’de kültürümüzün temelinde saygı ve karşılıklı teşvik yatar, çalışanlarımızın dostane, rahat ve kapsayıcı bir ortamda daha fazlasını başarmasını sağlar. Birbirimize adımızla hitap ederiz.

En önemli sorunların birlikte daha iyi çözüleceğine inanıyoruz. Benzersiz kişilerin, becerilerin ve bakış açılarının işbirliği içinde olması ufkumuzu genişletiyor ve müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplum için en yüksek değeri yaratıyor.

İş Etiğimiz iş yapma şeklimize dair bir ortak beklentiler grubunu tanımlar. Bu ilkelere dayalı kılavuz zor konularda düşünmemize yardımcı olur, danışmayı teşvik eder ve endişelerimizi dile getirmemiz için bizi cesaretlendirir.

Çalışanlarımızın kendilerini ve markamızı en iyi şekilde temsil edecek giysiler giyeceklerine güveniyoruz. Gününüze uygun şekilde giyinebilirsiniz; önemli olan iş günlerinde kendiniz ve rahat olabilmenizdir.

Sürekli değişen, çevik bir dünyada müşterilerimiz, ekiplerimiz ve kişisel olarak sizin için yararlı şekilde çalışabilmeniz için sizi güçlendirmemizin önemini anlıyoruz.

Çeşitli sektörler, müşteriler ve diğer PwC bölgeleriyle ağınızı oluşturma Yaşam boyu ağa, sektörler ve sınırlar ötesinde uzun vadeli, çok yönlü ilişkiler inşa etmeye inanıyoruz.

Buddy sistemi, ekip lideri ve kişiselleştirilmiş oryantasyon programıyla olumlu onboarding yolculuğu Kişiselleştirilmiş oryantasyon programı, buddy ve ekip liderinizle PwC’nin kolayca parçası haline gelebilirsiniz.

PwC Türkiye’de sürdürülebilir ve sorumluluk sahibi iş uygulamalarına bağlılığın önemini anlıyoruz.

Yüksek becerilere sahip profesyoneller yetiştirmek ve onları en iyi teknolojilerle desteklemeye bağlıyız.

Biz, kısa veya uzun vadeli küresel rollere ve dünyanın dört yanındaki deneyimlere sahip olabileceğiniz bir ağız.

< Back

< Back
[+] Read More

Kariyer Yolu

Ödüllerimiz

İletişim

İnsan Kaynakları Ekibi

İstanbul, PwC Türkiye