Deneyimli Profesyoneller

Tecrübe ve bilgi birikiminizi, PwC ile birleştirin
Deneyimli profesyoneller olarak yıllar boyu edinmiş olduğunuz iş deneyimlerinizi PwC Türkiye bünyesinde bizimle paylaşmak ve birlikte çalışmak ister misiniz?

loading-player

Playback of this video is not currently available

PwC, yıl içerisinde bölümlerin ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli profesyonel alımları yapmaktadır. Deneyimli pozisyonlarda özellikle pozisyonun açık olduğu bölüm ve pozisyona uygun olacak şekilde alanında tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alım sürecinde, adayların deneyimleri, elde ettikler tecrübeleri değerlendirilmekle birlikte, farklı seviyelerden beklenen PwC yetkinliklerine göre değerlendirme yapılmaktadır.

İşe alım sürecinde belirli bölümler için adaylara vaka çalışması uygulanmakta, PwC yetkinlikleri ve teknik becerilerin ölçümü dikkatlice ve titizlikle yapılmaktadır.

PwC deneyimli işe alım sürecinde pozisyona göre değerlendirilmeye alınan CV'ler olumlu bulunduğunda ilk görüşme İnsan Kaynakları uzmanı ve bölüm yöneticisi tarafından yapılmaktadır. Olumlu sonuçlanan adayların ikinci görüşmeleri bölüm üst düzey yöneticisi ile yapılmakta, tüm süreç sonunda olumlu değerlendirilen aday için referans çalışması yapılarak süreç uygun bulunan adaya teklif verilmekle sona ermektedir.

Değerlendirme Süreci

Açık Pozisyon

  • CV değerlendirme
  • Telefon görüşmesi

Mülakat Süreci

  • İlk aşama: İnsan kaynakları uzmanı ve bölüm yöneticisi ile görüşme
  • İkinci aşama: Bölüm üst düzey yöneticisi ile görüşme
  • Son aşama: Vaka analizi

Sonuç

  • Referans kontrolü
  • Teklif

Deneyimli profesyoneller olarak yıllar boyu edinmiş olduğunuz iş deneyimlerinizi PwC Türkiye ile paylaşmak ve bizimle birlikte çalışmak isterseniz, careersturkey@tr.pwc.com adresine  başvurabilirsiniz.

Bu yolla ileteceğiniz kişisel bilgileriniz, PwC Global Ağı bünyesinde oluşacak mevcut ve gelecekte oluşabilecek işe alım ihtiyaçları doğrultusunda ve istihdam olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla veri sorumlusu olarak tarafımızca işlenecek ve veritabanımızda gizlilik içerisinde saklanacaktır.

Ayrıca kişisel verileriniz yurtiçi veya yurtdışında bulunan PwC Global Ağı şirketleri, iş ortakları, tedarikçiler, adli/idari merciler, yetkili özel hukuk tüzel kişilikleri ile paylaşılabilecektir. Veri sahibi olarak ilgili kişi haklarınız, http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.6698.pdf linkinden ulaşabileceğiz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un 11. maddesinde belirtilmiştir. Tarafımıza iş başvurusunda bulunarak, özgeçmişinizin veritabanımızda yer almasını kabul etmiş olduğunuzu bildirmek isteriz.

İletişim

Burak Kara
İnsan Kaynakları, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 62 08
Eposta

Cem Çalık
İnsan Kaynakları, PwC Turkey
Telefon: +90 212 326 67 40
Eposta

Bizi takip edin