Deneyimli Profesyoneller

Tecrübe ve bilgi birikiminizi, PwC ile birleştirin

 

Deneyimli profesyoneller olarak yıllar boyu edinmiş olduğunuz iş deneyimlerinizi PwC Türkiye bünyesinde bizimle paylaşmak ve birlikte çalışmak ister misiniz?

 

loading-player

Playback of this video is not currently availablePwC, yıl içerisinde bölümlerin ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli profesyonel alımları yapmaktadır. Deneyimli pozisyonlarda özellikle pozisyonun açık olduğu bölüm ve pozisyona uygun olacak şekilde alanında tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alım sürecinde, adayların deneyimleri, elde ettikler tecrübeleri değerlendirilmekle birlikte, farklı seviyelerden beklenen PwC yetkinliklerine göre değerlendirme yapılmaktadır.

İşe alım sürecinde belirli bölümler için adaylara vaka çalışması uygulanmakta, PwC yetkinlikleri ve teknik becerilerin ölçümü dikkatlice ve titizlikle yapılmaktadır.

PwC deneyimli işe alım sürecinde pozisyona göre değerlendirilmeye alınan CV'ler olumlu bulunduğunda ilk görüşme İnsan Kaynakları uzmanı ve bölüm yöneticisi tarafından yapılmaktadır. Olumlu sonuçlanan adayların ikinci görüşmeleri bölüm üst düzey yöneticisi ile yapılmakta, tüm süreç sonunda olumlu değerlendirilen aday için referans çalışması yapılarak süreç uygun bulunan adaya teklif verilmekle sona ermektedir.

Değerlendirme Süreci

Açık Pozisyon

  • CV değerlendirme
  • Telefon görüşmesi

Mülakat Süreci

  • İlk aşama: İnsan kaynakları uzmanı ve bölüm yöneticisi ile görüşme
  • İkinci aşama: Bölüm üst düzey yöneticisi ile görüşme
  • Son aşama: Vaka analizi

Sonuç

  • Referans kontrolü
  • Teklif

Deneyimli profesyoneller olarak yıllar boyu edinmiş olduğunuz iş deneyimlerinizi PwC Türkiye bünyesinde bizimle paylaşmak ve birlikte çalışmak isterseniz, başvuruda bulunmak istediğiniz bölüm ismi ve konu başlığı ile birlikte özgeçmişinizi careersturkey@tr.pwc.com adresine gönderebilirsiniz.İletişim

Aslı Şanlı
İnsan Kaynakları
Telefon: +90 212 326 62 09
Eposta

Burak Kara
İnsan Kaynakları
Telefon: +90 212 326 62 08
Eposta

Bizi takip edin