Vergi ve Mali Hukuk Hizmetleri

View this page in: English

PwC Türkiye olarak amacımız, vergiyi bir işletme maliyeti olarak yönetmenizde yardımcı olmak, birlikte üreteceğimiz özel çözümler ile sizleri desteklerken, teknolojiden de azami ölçüde yararlanarak klasik yaklaşımların dışına çıkmak ve rakiplerinizin bir adım önünde olma yarışında sizlere destek vermektir.

Başta ana sektörlerimiz olan Tüketim ve Endüstri Ürünleri, Finans ve Teknoloji-Bilgi-İletişim-Eğlence sektörleri olmak üzere tüm ana ve alt sektörlere, aşağıda sunduğumuz geniş kapsamlı hizmet ve ürün yelpazemiz ile değişik endüstrilerdeki uzmanlığımız birleştirerek çözümler sunmaktayız.

Vergi ile ilgili hizmetlerimiz aşağıdaki ana başlıklar altında toplanmaktadır:


PwC Türkiye’ye bir kez daha 
“Yılın En İyi Transfer Fiyatlandırması Firması” ödülü

PwC Türkiye üst üste 3.kez International Tax Review yayını tarafından gerçekleştirilen Avrupa Vergi Ödülü’ne layık görüldü. 

Sektör odaklı çalışan 20 tam zamanlı uzmanın yer aldığı Türkiye’nin ilk transfer fiyatlandırması ekibiyle hizmet veren PwC Türkiye, 2015 ve 2016 yıllarında olduğu gibi 2017’de de “Türkiye’deki Yılın En İyi Transfer Fiyatlandırması Firması” seçildi.

2005 yılından bu yana International Tax Review tarafından her yıl verilen Avrupa Vergi Ödülleri için Avrupa ve Güney Afrika'nın önde gelen uluslararası vergi firmaları  değerlendirmeye alınıyor.