Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

PwC Türkiye Hakkında

PwC'de amacımız, toplumda güven oluşturmak ve önemli sorunlara çözüm üretmektir.

Biz, denetim, danışmanlık ve vergi hizmetleri alanında kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış, 156 ülkede 295.000’i aşkın çalışanın oluşturduğu bir topluluğuz.

PwC olarak 1981’den bu yana Türkiye’de iş dünyasına hizmet sunuyoruz. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Eskişehir'deki ofislerimizde yaklaşık 2.400 kişilik profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin aradığı değeri yaratmak için çalışıyoruz.

PwC Kariyer

Kariyerinize ve PwC’ye değer katabilirsiniz

PwC Türkiye olarak amacımız aramıza katacağımız yeni değerlerin sektörler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmesini, kendini çok hızlı bir şekilde geliştirebilmesini ve alanında uzmanlık kazanabilmesini sağlamak.

Daha fazlası

 

PwC Experience Center

Experience Center yeni nesil deneyimlerin hayata geçmesi için gerekli olan, mekan yetenek ve çözüm ekosistemini sizlere sunuyor.
Keşfet

“PwC Türkiye”, PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş., PwC Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ve PwC Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ticari unvanları ile Türkiye'de kurulmuş tüzel kişiliklerden oluşan PwC Türkiye organizasyonunu ifade ve temsil etmektedir.

İletişim

Pazarlama ve İletişim

İstanbul, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6060

Bizi takip edin: