Gelişen Teknolojiler ve Mühendislik

Geleceği bugünden şekillendirin.

İş dünyası ve sanayinin dönüşümü artık sadece teknoloji tarafından güçlendirilmiyor, yükselen teknolojiler sayesinde evriliyor. Bu yenilikler sadece bireysel olarak gelişmiyor; dönüştürücü yollarla bir araya gelerek sürdürülebilir sonuçlar sunuyor ve yeni iş fırsatları alanının kapılarını aralıyor.
 

PwC olarak, gerçekçi yaklaşımlarla yüksek beklentiler arasındaki dengeyi bulmanıza destek oluruz, böylece piyasada etki yaratan ve değişimi yönlendiren siz olursunuz. Amacımız, sürekli yenilenen teknolojik dünyada, yenilikçi ve güvenilir çözümlerimizle sizi bir adım öne çıkarmak, insan merkezli ve teknolojik gelişmeleri destekleyen stratejilerimizle sektörünüzde öncü olmanızı sağlamaktır.

Teknolojinin hızla değiştiği bir çağda, yeni teknolojilerin oluşturduğu karmaşık yapı içinde yol gösterici olarak yanınızdayız. Yapay zekadan kuantum hesaplama ve Metaverse'e kadar, toplumun ve iş dünyasının dönüşümünü destekleyen yenilikçi adımların öncsüyüz.

Playback of this video is not currently available

0:30

Yeni Denklem: Gerçek sonuçlar için doğru teknoloji

Yapay zeka ve bulut bilişim çözümleriyle iş modelinizi yeniden şekillendirmekten, iklim değişikliğinin getirdiği zorluklarla mücadeleye, vergi ile ilgili karmaşıklıkları etkin bir şekilde yönetmekten güvenilir bir marka oluşturmaya her alanda insan merkezli ve teknolojiyi destekleyici yaklaşımlar ile yanınızdayız

Teknolojiler çarpıştığında fırsatlar doğar

Temel teknolojilerin birleşimi, her bir parçanın kendi başına sağlayabileceğinden daha kapsamlı ve etkili yeni iş çözümleri ortaya çıkaran inovasyonun yeni bir dalgasını tetikliyor. Şu anda, teknolojinin sağladığı imkanlarla iş yapış biçimimizi geliştirmenin, daha akılcı ve sorunsuz bir çalışma kapasitesine ulaşmanın tam zamanı. Teknolojik değişimlere ayak uydurarak daha sağlam kararlar alın ve değerli içgörüler elde edin.

Yükselen teknolojiyi nasıl çalışır hale getirdiğimiz

Yenilikçi vizyonları derinlemesine yetkinliklerle harmanlayarak şirketlerin ve endüstrilerin insan merkezli ve teknoloji destekli yeni başarı düzeylerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz. PwC'nin 2023 Yükselen Teknoloji Anketi'nden elde edilen verilere göre, yöneticilerin %60'ı dijital dönüşümü en temel büyüme faktörü olarak belirtiyor. Bu durum, teknoloji yatırımlarının değerini ortaya koyan ve karşılığını veren eğilimlerle kendini gösteriyor.

İşinizi dönüştürmek için yeni yollar keşfedin

Her şirketin kurumsal stratejisinde yükselen teknolojilere yönelik entegrasyonun ve yatırımın merkezi bir rol alması gerektiğine inanıyoruz. Küresel teknoloji panoramasını sürekli olarak takip ediyoruz; geleceğimizi şekillendirecek, insan merkezli ve teknoloji destekli yenilikleri saptıyor, bunları analiz ediyor ve testler yapıyoruz. Önümüzdeki beş yıl için en geçerli ve etkili olacağını düşündüğümüz "Temel Sekiz" yükselen teknolojiyi sizin için avantaja çevirecek bir strateji oluşturmanıza ve uygulamanıza yardımcı olabilecek özel teknologlarımız ve sektör uzmanlarımız var.

İnovasyon ve prototipleme

Bilinmeyen olanakları keşfetmek için yeni şeyler denemeye ihtiyacımız var.

Teknoloji, büyümeyi hızlandırır. PwC olarak alanınızın potansiyelini yukarı çıkaracak  yeni ve yükselen teknolojileri keşfetmenize yardımcı olabilir, yeni teknolojilerin peşinden giderek, yenilikçi fikirleri hayata geçirecek ve iş yapış biçiminizi dönüştürme kapasitesini yükseltebiliriz.

Uygulama Geliştirme & Mühendislik

Dijital Hizmetlerin Uygulama Geliştirme ekibi olarak, sadece web tabanlı ve mobil uygulama geliştirmede uzman kadromuzla ihtiyacınız olan uygulamaları geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda talep üzerine RPA ve D&A ekiplerimizle güçlerimizi birleştirerek orijinal, verimli ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Yükselen Teknolojiler Oturumları

Keşif Yolculuğuna Çıkın: Yükselen Teknolojilerle Tanışın

Yükselen teknolojiler dünyamızı hızla değiştiriyor ve işletmelerin bu değişime ayak uydurarak yenilikçi adımlar atması şart. Bizimle gerçekleştireceğiniz Yükselen Teknoloji oturumları, bu alanlardaki güncel trendleri ve yenilikleri keşfetmenizi, ayrıca bu teknolojilerin işletmenize nasıl entegre edilebileceği hakkında derinlemesine bilgi edinmenizi sağlar.


İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Simin Toker

Simin Toker

Bulut ve Dijital, Teknoloji Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6896

Emre Yıldıztepe

Emre Yıldıztepe

Bulut ve Dijital, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 532 731 6613

Bizi takip edin