PwC Türkiye

Gündem

Günümüzün zorlu iş ortamında ihtiyacınız olan değeri oluşturmak için bakış açımızdan ve sunduğumuz bilgilerden yararlanın.

Enflasyon Muhasebesi

Enflasyonist kârlar nedeniyle olmayan kazançların vergisi tahakkuk etmekte, ve yüksek kâr dağıtımları ile sermayenin erimesine yol açılabilmektedir. Bu sebeple enflasyon düzeltmesi ile mali tablolardaki fiktif kârlılığın giderilmesi, düzeltmeye tabi aktif ve pasif kalemler ile kârlılık gerçek değerinde gösterilememesi ve mali performansı/durumu ölçmeye yardımcı olacak finansal analizinin yapılması şeklinde uygulanır.

Enflasyon Muhasebesi içeriklerini inceleyin

Mega Trendler

PwC olarak küresel kapsamı ile uzun vadeli etkilerini “derin ve köklü” olarak nitelendirdiğimiz ve uzun bir dönem boyunca dünyamızı şekillendirmesini beklediğimiz beş mega trendi belirlememizin üzerinden neredeyse on yıl geçti. Bu mega trendlerin, dünyamızı tahminlerimizden çok daha hızlı bir şekilde dönüştürdüğü artık açıkça görülüyor. Bu durum büyük ölçüde değişimin hem hızını ve hem de yaygınlığını artıran trendler arasındaki etkileşimden kaynaklanıyor.

Ortaya çıktıkları günden bugüne kadar dönüşüm geçiren mega trendlerin, bugün kendilerini gösterme biçimleri de on yıl öncesine göre farklı.

Bu mega trendlerin, ne şekilde değiştiklerini, 2030 yılındaki geleceği nasıl etkileyebileceklerini ve insanlığın önüne getirebilecekleri soruları anlamak için yeniden gözden geçirdik.

Mega Trendler içeriklerini inceleyin

ESG ve Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik ile ilgili gündem, şirketler, yatırımcılar, tüketiciler, iş gücü ve ülkeler üzerinde giderek artan bir etkiye sahip. Salgınlar, doğa olayları gibi önemli etkenler büyük bir değişime yol açmakla birlikte aynı zamanda dayanıklılığa dair yeniden düşünme ve tekrar yapılanma ivmesi ve fırsatı da sağlıyor.

ESG ve Sürdürülebilirlik içeriklerini inceleyin

PwC 2022 Küresel Yatırımcı Araştırması 

ESG’de uygulama açığı: Yatırımcılar, şirketlerin sürdürülebilirlik çalışmaları hakkında ne düşünüyor

İncele

PwC Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu

PwC Türkiye olarak ilk sürdürülebilirlik raporumuzu yayınlıyoruz.

İncele

Net Sıfır Ekonomi Endeksi 2022

Ekonomiyi ilgilendiren net sıfır hedefleri artmaya devam etmesine rağmen karbonsuzlaşma konusundaki ilerleme son 12 ayda yavaşladı.

İncele

Avrupa’daki şirketler AB Yeşil Mutabakatına hazır mı ?

Avrupa’nın iddialı Yeşil Mutabakatı için vites büyütülüyor

Avrupa Yeşil Mutabakat Araştırması 2021

İncele

İklim Teknolojisi Durum Raporu 2021

Net sıfır ölçümüyle ilgili çığır açan inovasyonların ötesine geçmek

İncele

Koronavirüs (COVID-19)

PwC Türkiye olarak insan sağlığını ve toplum faydalarını en ön planda tutarak çalışmaya devam ettiğimiz bu süreçte, iş sürekliliğinizi sağlamanıza yardımcı olacak COVID-19 salgını ile ilgili sektörde yaşanan tüm gelişmeleri ve kriz ile mücadelede sizlere yardımcı olacak ürün ve hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Koronavirüs (COVID-19) içeriklerini inceleyin

Yeni Dünya. Yeni Yetenekler.

Herkes dijital dünyada öğrenme, çalışma ve bu dünyanın bir parçası olma hakkına sahip olmalı.

Önümüzdeki dört yıl içinde, PwC dijital çağa uygun yeteneklerin geliştirilmesi için 3 milyar ABD Doları yatırım yapacak. Öncelikli olarak çalışanlarımızın eğitimine ve müşterilerimiz ile kuracağımız ilişkileri güçlendirecek teknolojilere yapacağımız bu yatırımla yarının çalışanlarını bugün birlikte yetiştirebiliriz. Bu süreçte, dünyayı daha dayanıklı, yetenekli ve kapsayıcı bir yer haline getireceğiz.

Yeni dünya.Yeni yetenekler. içeriklerini inceleyin

PwC’den
Dijital Ürünler

PwC Ürünleriyle Tanışın

Dünyanın öncü teknolojilerinden yararlanarak gerçek zamanlı işletme değerini ortaya çıkarmak üzere mevcut sistemlere entegre olan, ileri görüşlü yazılım çözümleri üretiyoruz.

Dijital Ürünler içeriklerini inceleyin

inAudit

Denetim çalışmalarında, planlamadan raporlamaya ve takibe kadar olan tüm süreçlerin daha kolay yönetilmesini amaçlıyoruz.

İncele

PwC Risk Sensor

PwC Türkiye tarafından geliştirilen, operasyonel ve finansal risklerin interaktif bir şekilde yönetilmesine imkan veren ileri teknoloji analitik platformu sayesinde denetimde dijital dönüşümü sağlıyoruz.

İncele

Data Privacy Maintenance

PwC Türkiye ve GSG Hukuk tarafından geliştirilen kişisel veri yönetimi platformu DPM, veri koruma uyumluluğunu pratik ve kullanıcı dostu bir hale getirir.

İncele

PwC Türkiye Dijital Uyum Platformu

Birbirine entegre modüllerden oluşan teknolojimiz sayesinde etik ve uyum risklerinizi artık tek bir platform üzerinden etkili ve kolay yönetebilirsiniz.

İncele

Finance Data Dashboard

Finansal metrikleri içeren raporları oluşturmaya ve görüntülemeye yarayan bir dijital raporlama ekranı

İncele

 

 

CEO Görüşleri

CEO’ların iş dünyasının karşılaştığı farklı beklentilere yönelik, sürdürülebilirlik, çalışma hayatı, iklim krizi ve dönüşen dünyada tüketicilerin beklentileri gibi önemli konulara yönelik görüşlerini ve bu konuların iş dünyasına etkilerini değerlendirdikleri farklı araştırmalara odaklanıyoruz. Stratejik karar verici konumunda olan CEO’ların geleceğe dair öngörülerinin, toplumu ve dünyayı ilgilendiren önemli konuların yönetilmesine katkı sağlayacağına ve iş dünyası için süreçlerin iyileştirilmesi yolunda destekleyici olduğuna inanıyoruz.

CEO Görüşleri içeriklerini inceleyin

Aile Şirketleri Hizmetleri

Dünyanın hemen her yerinde, aile şirketlerinin büyüme potansiyellerine destek olmak ve sorunlarını çözmek amacıyla onlarla omuz omuza çalışıyoruz. Büyüme yolculuğunuzun her adımında yanınızda olmaya hazırız.

Aile Şirketi Hizmetleri içeriklerini inceleyin

Siber Güvenlik ve Veri Koruma Hizmetleri

Siber dünyanızı güvenle yönetin!

Siber Güvenlik ve Veri Koruma Hizmetleri
içeriklerini inceleyin

Game of Threats™

Tehditlerle başa çık. Farkındalığını arttır. Güvende kal.

İncele

Data Privacy Maintenance

PwC Türkiye ve GSG Hukuk tarafından geliştirilen kişisel veri yönetimi platformu DPM, veri koruma uyumluluğunu pratik ve kullanıcı dostu bir hale getirir.

İncele

Sızma Testi (Penetrasyon Testi)

Sızma - Penetrasyon Testi kötü niyetli bir saldırgan perspektifinde, hedeflenen sistemlere ve verilere yetkisiz erişim sağlamayı amaçlayan bir saldırı similasyonudur.

İncele

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) yürürlüğe girdikten sonra iş yapış şeklinizi gözden geçirdiniz mi?

İncele

Siber Güvenlik Blog

PwC Türkiye Bilgi güvenliği ve siber güvenlik yazıları

İncele

Risk

Risk sadece değişime cevap vermekle değil, riski nasıl ele aldığımızla da ilgili: Bakış açımızı değiştirmek, farklı unsurları dikkate almak, öngörmek, çevik olmak ve dayanıklılık kazanmak.

Risk içeriklerini inceleyin

İletişim

Pazarlama ve İletişim

İstanbul, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6060

Bizi takip edin


Bilgi ve Teklif Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetlerimiz ve sektörlerimiz hakkında bilgi alabilir, teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Bilgi ve Teklif Talep Formu Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni

Required fields are marked with an asterisk(*)

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza * *

Yukarıda yer alan 'Onay veriyorum' butonunu tıklayarak, yukarıdaki PwC Türkiye Aydınlatma Metni'ni incelediğimi ve PwC Türkiye ile paylaştığım tüm kişisel verilerimin doğru, güncel ve tam olduğunu beyan ve taahhüt ediyor ve işbu formdaki ad-soyad, unvan, firma, e-posta bilgilerim ile talebime ilişkin kişisel verilerin PwC Türkiye tarafından işlenmesine ve aktarılmasına, Eğer yurtdışına aktarımı onaylamıyorsanız bu formda belirtilen verileri pwctr.webform@tr.pwc.com mail adresine iletebilirsiniz.
Bülten ve Bilgilendirme Gönderimini *

PwC Türkiye Bilgi ve Teklif Talep Formunu doldurarak paylaştığım ad-soyad, unvan, firma, e-posta bilgilerim ile talebime ilişkin kişisel verilerin, PwC bülten gönderimi ve bilgilendirme amacıyla işlenmesi.

Yukarıda yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza bölümündeki 'Onay veriyorum' butonunu tıklayarak, aşağıdaki PwC Türkiye Aydınlatma Metni'ni incelediğimi ve PwC Türkiye ile paylaştığım tüm kişisel verilerimin doğru, güncel ve tam olduğunu beyan ve taahhüt ediyor ve işbu formdaki ad-soyad, unvan, firma, e-posta bilgilerim ile talebime ilişkin kişisel verilerin PwC Türkiye tarafından işlenmesine ve aktarılmasına, Eğer yurtdışına aktarımı onaylamıyorsanız bu formda belirtilen verileri, Bize Ulaşın ile e-posta iletebilirsiniz.

İletişim

Pazarlama ve İletişim

İstanbul, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6060

Gizle