Teknoloji

Yapay zeka ve nesnelerin interneti artık kavram olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşürken; teknoloji sektörünün her alanından şirketler büyük zorlukların yanı sıra çok heyecan verici fırsatlarla karşı karşıya.

Nasıl yardım edebiliriz?

Her zamankinden hızlı gerçekleşen değişime şirketlerin uyum sağlaması kaçınılmaz. Değişim tüm şirket yöneticileri için endişe verici olabilir ancak özellikle teknoloji şirketleri değişimi ve artan karmaşıklığı yönlendiren güçlerin farkında olmalı. Günümüzde sekiz teknolojinin bugünün iş dünyasını kökten değiştirdiğini düşünüyoruz: 

  • Yapay zeka, 
  • Artırılmış gerçeklik / sanal gerçeklik,
  • Blockchain, Dronlar,
  • Nesnelerin İnterneti (IoT),
  • Robotlar, 3D baskı
  • Otonom araçlar

Strateji geliştirmeden dijital dönüşüme ve iş büyümesine kadar PwC, teknoloji şirketlerinin doğru eylem planını belirlemelerine yardımcı olabilir. Şirketinizi yeniden konumlandırmak için somut adımlar gerektiren temel öncelikleri yönetmenizin yanı sıra yeni gelir akışları yaratma ve yeni iş modelleri geliştirmenize destek olabiliriz. 

Teknoloji ve Megatrendler

Teknoloji şirketlerine, özellikle de yazılım geliştiren şirketlere PwC olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve hazırladığımız kaynaklar ile destek oluyoruz.

loading-player

Playback of this video is not currently available

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'Sonuç(lar)'}}
{{contentList.loadingText}}

İletişim

Serhat Onan

Serhat Onan

Telekomünikasyon, Medya, Teknoloji Sektörü Lideri

Telefon: +90 212 326 6093

Mert Tüten

Mert Tüten

Teknoloji Sektörü Lideri

Telefon: +90 212 326 6066

Bizi takip edin