Kariyer, Yetenek Gelişimi, İş Başvurusu ve İşe Alım

Daha iyi bir geleceği inşa etmek için çözüm üretenler topluluğumuza katılın

Bir ekonomist, bir teknolojist, hukuk uzmanı, tasarımcı, mühendis, muhasebeci ve vergi danışmanı... PwC’de daha güvenilir ve sürdürülebilir bir dünya, daha iyi bir gelecek inşa etmek için bir araya gelen, çeşitli eğitim geçmişine sahip bir topluluğa katılın.

PwC Turkey Careers

Sorunları birlikte daha hızlı ve daha iyi çözebileceğimize inanıyoruz.

Bu yüzden kapsayıcı bir perspektifle değişen dünyanın yeni ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için birlikte çalışıyoruz. PwC’de bizler, teknolojinin üstün desteğiyle herkesin kendini ait hissettiği, benzersiz beceriler geliştirdiği ve heyecanlı konularda çalıştığı küresel bir topluluğuz. Sizleri herkesin görüldüğü, sesinin duyulduğu ve önemsendiği bu topluluğun parçası olmaya davet ediyoruz.

Neden PwC?

PwC’ye kendiniz olarak gelin ve ne kadar ilerleyebileceğinizi görün.

Yeni bir işe başlamak heyecanlıdır. Ait olduğunuzu hissettiğiniz, kendiniz olabileceğiniz bir yeriniz olabilmesi için uyum yakalamak istediğinizi biliyoruz. PwC’de bizler sürekli çalışanlarımıza yatırım yapıyor ve benzersiz bakış açılarına değer veren, işbirlikçi bir iş ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Güçlendiren mentorluk ve kişiye özel koçluk programlarıyla PwC olarak sizlere kariyerinizi geliştirecek desteği sağlıyoruz. Hayatınız boyunca yararlanacağınız bir ağ inşa edecek, çok çeşitli geçmişler ve sektörlerden gelen insanlarla çalışarak önemli sorunlara çözüm üretecek, teknolojinin desteğiyle bugünün fikirlerini yarının çözümlerine dönüştüreceksiniz. PwC’de çalışırken öğrenme, perspektifinizi genişletme ve etkili değişim yaratma fırsatı yakalayacaksınız.

İşe Alım Süreci

Potansiyelinizle geleceği kucaklayın

PwC’de potansiyeliniz dünyayı şekillendirme deneyimine dönüşür. PwC’ye kendiniz olarak gelin ve ne kadar ilerleyebileceğinizi görün.

Daha fazlası

PwC Türkiye İşe Alım Süreci

Mevcut pozisyonları görüntüleyin

Ödüller

Yardımcı olmamı ister misin?
Bizi takip edin

İletişim

İnsan Kaynakları Ekibi

İstanbul, PwC Türkiye