Altyapı Yatırım Projeleri Danışmanlığı

PwC olarak hem kamu sektöründeki hem de özel sektör müşterilerimize büyük ölçekli altyapı yatırımı projeleri ve programlarının planlama, analiz, yapılandırma, yönetim, yürütme ve teslim aşamalarında destek sağlamaktayız.

Altyapı Yatırım Projeleri Danışmanlığı hizmetlerimiz teknik ve finansal yetkinlikleri bir araya getirerek altyapı yatırımı projelerinizin tüm yaşam döngüsü boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri ideal nitelikte ve donanımda almanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Türkiye’deki altyapı yatırım pazarını, pazardaki dinamikleri, ilgili başarı etmenlerini ve değer yaratan etkenleri biliyoruz  ve bu sayede sizin taleplerinizi daha iyi anlayarak ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde yanıt vermekteyiz.

Geniş küresel PwC yapılanması ve iletişim ağı ile engin küresel kaynaklardan yararlanarak özgün ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilgili sektörlerde (örneğin; enerji ulaşım, savunma gibi) uzman, farklı iş alanlarında deneyimli ve çok uluslu ekipler oluşturabiliyoruz.

Hizmetlerimiz

Kamu Özel İşbirliği
(KÖİ) / Proje Finansmanı Danışmanlığı


Kamu-Özel İşbirliği/Proje Finansmanı Danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında son dönemde önemli artış gösteren altyapı yatırımlarının her aşamasında hem kamu kurum ve kuruluşlarına hem de özel sektör yatırımcıları ve üstlenicilere hizmet sağlamaktayız.


Altyapı Yatırımı
Danışmanlığı


"Stratejik ve operasyonel hizmet ortağınız olarak, proje yaşam döngüsünün her aşamasında sizinle çalışarak, gerekli sonuçlara ulaşmak için yatırımdan, alım, ihale, operasyonlara kadar birçok alandaki iş akış süreçlerinizi koordine etmenize yardımcı oluyoruz. Altyapı yatırımları danışmanlığı hizmetlerimiz projelerinizin daha iyi planlanmasını ve yönetilmesini destekleyen çeşitli stratejik, dijital ve operasyonel hizmetler içerir. Müteahhit müşterilerimize daha iyi teklif verme, daha iyi planlama, daha iyi uygulama konularında destek veriyoruz. 


Özel Vergi
Danışmanlığı


PwC Türkiye olarak, hedefimiz sizin vergiyi operasyonel maliyet olarak yönetmenize yardımcı olmak; işbirlikçi yaklaşımla geliştirilmiş özgün çözümlerle, teknolojiyi en iyi kullanarak, geleneksel yaklaşımların kapsamının ötesinde, sizi bu yarışta rakiplerinizden bir adım öteye taşımaktır.

Yetkinliklerimiz

PwC, işlem sayısı ve değeri açısından altyapı ve KÖİ projelerinde dünyanın en güçlü danışmanlardan biridir.

Türkiye’deki altyapı yatırımı ve KÖİ piyasalarında önemli bir deneyime sahibiz. Birçok sektörde ihale süreci, sözleşmesel risk paylaşımı, finansman, tedarik, müzakere, vergi ve muhasebe konularında hem kamu sektörü hem de özel sektöre çeşitli hizmetler sunuyoruz. 

Altyapı yatırımı projesi alanında iş geliştiriciler, müteahhitler, yükleniciler, finansman sağlayanlar, kamu idareleri, yerel ve uluslararası yatırımcıları kapsayan geniş bir iletişim ağına sahibiz.

Birçok altyapı yatırım projesinde çalışmış deneyimli bankacılar, muhasebeciler, mühendisler ve danışmanlardan oluşan en iyi yerel ve uluslararası ekiplerle hizmet sunuyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınız için tek çatı altında sunduğumuz entegre hizmetlerle sadece farklı disiplinlerden değil küresel olarak da tüm istekleriniz için tek ortakla çalışma deniyimini sunuyoruz. 

İlk yatırım/ihale kararı, süreç yönetimi ve uygulamasına kadar projenin tüm aşamalarında size destek oluyoruz. 
 

Sektörler


Yayınlar

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'Sonuç(lar)'}}
{{contentList.loadingText}}


Ekibimiz
 

Kamu Özel İşbirliği (KÖİ) / Proje Finansmanı Danışmanlığı

Hüsnü Dinçsoy

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

+90 212 376 5302

Eposta

Mevlüt Akbaş

Kamu Özel İşbirliği / Proje Finansmanı Danışmanlığı Şirket Ortağı, PwC Türkiye

+90 212 376 5397

Eposta

Altyapı Yatırımı Danışmanlığı

Hüsnü Dinçsoy

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

+90 212 376 5302

Eposta

Özel Vergi Danışmanlığı

Ersun Bayraktaroğlu

Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

+90 212 326 6098

Eposta

Hürol Genç

Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

+90 212 326 6340

Eposta