Altyapı Yatırım Projeleri Danışmanlığı

PwC olarak hem kamu sektöründeki hem de özel sektör müşterilerimize büyük ölçekli altyapı yatırımı projeleri ve programlarının planlama, analiz, yapılandırma, yönetim, yürütme ve teslim aşamalarında destek sağlamaktayız.

Altyapı Yatırım Projeleri Danışmanlığı hizmetlerimiz teknik ve finansal yetkinlikleri bir araya getirerek altyapı yatırımı projelerinizin tüm yaşam döngüsü boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri ideal nitelikte ve donanımda almanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Türkiye’deki altyapı yatırım pazarını, pazardaki dinamikleri, ilgili başarı etmenlerini ve değer yaratan etkenleri biliyoruz  ve bu sayede sizin taleplerinizi daha iyi anlayarak ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde yanıt vermekteyiz.

Geniş küresel PwC yapılanması ve iletişim ağı ile engin küresel kaynaklardan yararlanarak özgün ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilgili sektörlerde (örneğin; enerji ulaşım, savunma gibi) uzman, farklı iş alanlarında deneyimli ve çok uluslu ekipler oluşturabiliyoruz.

Yetkinliklerimiz

PwC, işlem sayısı ve değeri açısından altyapı ve KÖİ projelerinde dünyanın en güçlü danışmanlardan biridir.

Türkiye’deki altyapı yatırımı ve KÖİ piyasalarında önemli bir deneyime sahibiz. Birçok sektörde ihale süreci, sözleşmesel risk paylaşımı, finansman, tedarik, müzakere, vergi ve muhasebe konularında hem kamu sektörü hem de özel sektöre çeşitli hizmetler sunuyoruz. 

Altyapı yatırımı projesi alanında iş geliştiriciler, müteahhitler, yükleniciler, finansman sağlayanlar, kamu idareleri, yerel ve uluslararası yatırımcıları kapsayan geniş bir iletişim ağına sahibiz.

Birçok altyapı yatırım projesinde çalışmış deneyimli bankacılar, muhasebeciler, mühendisler ve danışmanlardan oluşan en iyi yerel ve uluslararası ekiplerle hizmet sunuyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınız için tek çatı altında sunduğumuz entegre hizmetlerle sadece farklı disiplinlerden değil küresel olarak da tüm istekleriniz için tek ortakla çalışma deniyimini sunuyoruz. 

İlk yatırım/ihale kararı, süreç yönetimi ve uygulamasına kadar projenin tüm aşamalarında size destek oluyoruz. 
 

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5302

Mevlüt Akbaş

Mevlüt Akbaş

Kamu Özel İşbirliği / Proje Finansmanı Danışmanlığı Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5302

Hürol Genç

Hürol Genç

Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 232 497 7070