İşe Alım Sürecimiz

1

Keşfet

PwC hakkında daha fazla bilgi edinin ve becerilerinize, deneyiminize ve arzu ettiğiniz konuma uygun pozisyonu bulun.

2

Online Başvuru

Açık pozisyonlara online olarak başvurmanız ve özgeçmişinizi yüklemeniz gerekecek. Bir işe alım uzmanı özgeçmişinizi değerlendirecek ve telefonda mülakat için size ulaşacak.

Öğrenci ve yeni mezunlar: Kariyer portallarındaki ilanları veya web sitemizi kullanarak başvurmanız gerekecek; sistemimizde (Workday) bir hesap oluşturmanız istenecek. Başvuru formumuzu doğru şekilde doldurmak için zaman ayırın.

Deneyimli adaylar:  Web sitemiz veya kariyer portallarındaki ilanlarımızı kullanarak başvurmanız gerekecek.

3

Telefonda Mülakat

Başvurunuz kriterlerimize uygunsa işe alım uzmanımız size telefonda mülakat için ulaşacak, amacınız ve hedefleriniz detaylıca incelenecek.

4

Değerlendirmeler

Daha sonra değerlendirmeler için sizi davet edeceğiz.

Öğrenci ve yeni mezunlar: Yeterlilik ve İngilizce/Almanca seviye değerlendirme (test ve konuşma) gerçekleştirilecek. Özellikle danışmanlık pozisyonları için, vakalar değerlendirmenin bir parçasıdır. Bazı iş birimlerimizde nadiren de olsa teknik çeviri talep edilebilir.

Deneyimli adaylar: Genellikle İngilizce değerlendirme yapılır. Özellikle danışmanlık pozisyonları için, vakalar değerlendirmenin bir parçasıdır.

5

Görüşmeler

Değerlendirmeniz kriterlerimizi karşılıyorsa, bir görüşmeye davet edileceksiniz.

Bu görüşme (45 dk - 1 sa.) eğitiminizi, iş deneyiminizi ve ilgi alanlarınızı, pozisyon ve şirkete dair amaçlarınızı değerlendirerek sizi daha iyi tanımak amacıyla iş alanında bir uzman veya bir İK işe alım uzmanıyla gerçekleştirilir. Bu görüşme aynı zamanda bizimle ilgili bilgi almanız için de fırsattır.

Olumlu değerlendirilmeniz durumunda ilgili iş alanından Şirket Ortaklarımız/Direktörlerimizden biriyle son görüşmeye davet edileceksiniz (30-60 dk).

6

Teklif

Görüşmeden sonraki 15 gün içinde sonucu size bildireceğiz.

Deneyimli adaylar için teklif aşamasından önce referans kontrolleri yapılır.

Kapsayıcılık ve Çeşitlilik bizim için önemlidir; bu nedenle tüm pozitif adayları çeşitlilik ölçeklerine göre (üniversite çeşitliliği, toplumsal cinsiyet vs.) yakından inceliyoruz.

İşe alım sürecinin tamamında çözüm getirenler topluluğumuza katkı sağlayacağınızı göstermeniz ardından size teklif sunmaktan memnuniyet duyacağız (önce sözlü, ardından yazılı).

Bundan sonra sözleşmenizi paylaşmak ve onboarding dokümanlarınızı almanız için sizi ofisimize resmi olarak davet edeceğiz. Bu aşamada ofisi görme şansı elde edeceksiniz.