Bulut Dönüşüm

Bulut desteğiyle birlikte işletme sonuçlarınızı arttırmanın tam zamanı.

Yeni değer kaynakları yaratmak ve gerçek çeviklik elde edebilmek için cesur bir vizyon belirlemek ve tüm şirketi dönüştürmek. Bir rekabet avantajı olarak teknolojiyle yeni stratejileri birleştirerek, teknolojinin değişime ve yeni fırsatlara yol açtığı bir dünyada rekabet etmenize, kazanmanıza ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak. Hedefimiz bu.

 

Bulut yolculuğunuz sadece BT’nizin geliştirilmesinden ibaret değil.

Teknolojinizden tutun da iş süreçlerinize ve çalışanlarınıza kadar işletmenizin dönüştürülmesi demek.

Sizi hedefinize daha hızlı bir şekilde ulaştırabilmek amacıyla uygulamaya hazır endüstri çözümlerimizi, sektöre ilişkin teknik bilgilerimizi ve güçlü bulut mühendisliği becerilerimizi kullanıyoruz. “Önce bulut” değil, “önce iş faydası” modelini benimsiyoruz.

İnsan odaklı ve teknoloji destekli bulut dönüşüm çözümlerimiz, yeni iş modelleri ve olağanüstü müşteri deneyimleri oluşturacak şekilde inovasyon sağlamak için tasarlandı.

Bulut dönüşüm çözümlerimiz şirketinizin gelir potansitelini tümüyle kullanmasını sağlarken risklerinizi yönetmenize ve esneklik ve dayanıklılık yaratmanıza yardımcı oluyor.

Başlamaya hazır mısınız?

Bulut dönüşümü sadece teknolojiyle değil şirketinizle de ilgili.

Elinizdeki en büyük organizasyonel fırsat nedir?

 

İşletme dönüşümünü hızlandırmak

Geliri, işletme inovasyonunu, büyümeyi ve dayanıklılığı arttırmak için operasyonları kolaylaştırmak ve riskleri yönetmek

Buluta geçişin ötesine geçmek

Basit bir BT planı oluşturmak yerine bulut fırsatlarını en yüksek seviyeye çıkartmak için iş stratejisi geliştirmek

Dijital inovasyona güç sağlamak

Dijital inovasyonu hızlandırıp arttırarak müşteri deneyimini iyileştirmek

Becerilerimiz

Strateji ve Dönüşüm

Bulut tabanlı iş ve işletme modellerinden maksimum faydayı sağlamak için perspektiflerin pek çok açıdan değişmesi gerekiyor. Hem şirketinizin durumunu hem de müşterilerinize yönelik katma değeri dikkate alarak doğrudan iş hedefleriyle uyumlu bütünsel bir bulut stratejisi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

İşinizi yeniden hayal edin, karmaşıklığı azaltın ve bulut potansiyelinizi ortaya çıkartın

 • Buluta geçiş
 • “Önce bulut” stratejisi
 • Bulut maliyet optimizasyonu

Günümüzde sorulması gereken soru bulut ve bulut teknolojilerine geçip geçmeyeceğiniz değil; nasıl ve ne kadar hızlı geçeceğinizdir. Bulut stratejinizi tamamıyla teknik odaktan uzaklaştırıp işletmenizin ihtiyaçlarına öncelik veren bir odak noktasına doğru yönelmesine yardımcı oluyoruz.

Bulut Mimarisi

Güvenli, modüler ve ölçeklendirilebilir bulut mimarisi tasarımı, maliyet/fayda dengesi güvence altına alınmış bulut çözümleri için ön koşuldur. Sizinle birlikte tüm gereklilikleri analiz ediyor ve iş modelinizle kolayca uygulayabileceğiniz, ihtiyaçlarınıza özel, sağlam ve güçlü bir yapı geliştiriyoruz.

Bulut Destekli İnovasyon

Bulut teknolojileri ve hizmetleri en iyi fikirleri hızla hayata geçirin.

 • Bulutta doğmuş uygulamalar geliştirme
 • Bulut uygulaması mimarisi
 • BXT Works ile kullanıcı deneyimi optimizasyonu

Bulut ve bulut teknolojileri ile yeni dijital hizmetler, uygulamalar ve ürünler geliştirme becerilerinizi arttırmak için ölçeklendirilebilir, uçtan uca anahtar teslim yöntemleri kullanıyor ve işletmenize avantaj kazandırıyoruz.

Modernizasyon ve Geçiş

Buluta geçiş, özellikle işletme için kritik önem taşıyan uygulamalar açısından son derece kritik. Buluta geçiş planlanırken mevcut BT ortamındaki bağımlılıklar ve bu ortam üzerindeki etkilerin de göz önünde bulundurulması gerekiyor. Hızlı ve sorunsuz bir geçiş için BT ortamınızı inceliyor ve etkinliği kanıtlanmış yöntemlerle kusursuz bir modernizasyon ve geçiş planı oluşturuyoruz.

İşletmenizin buluta geçişiyle ilgili riskleri azaltın ve bu süreci kolaylaştırın:

 • Buluta geçiş

 • Uygulama modernizasyonu

 • Container, serverles ve mikroservis gibi modern bulut teknolohjilerinin gücünden faydalanın

Geniş sektör bilgimizi üst düzey teknik becerilerle birleştirerek, en önemli iş yüklerinizi buluta taşımanıza ve gelecek altyapınızı modernleştirmenize yardımcı oluyoruz.

İşletme Modeli ve İş Gücü

Bulutta başarıya ulaşabilmek için organizasyonel becerilerinizi iyileştirin

 • Hızlı değişim için güçlü bir bulut işletim modeli ve detaylı bir plan geliştirin
 • Kültür, görevler, süreç ve teknoloji yönünden bulut tabanlı iş modeli oluşturun
 • Şirketinizin beceri geliştirme yolculuğunu hızlandırın

Bulut dönüşümünün sağladığı tüm fırsatları yakalayabilmeniz için bulut için oluşturulmuş modern bir BT işletim modelini tasarlamanıza, uygulamanıza ve sürdürmenize yardımcı oluyoruz.

Sektör Bulutu

Önceden hazırlanmış, amaca uygun çözümlerle işletme sonuçlarınızı arttırın. PwC’nin sektör ve teknoloji liderlerinin endüstriniz için geliştirmiş olduğu sektör bulutu çözümleri ile, bulut ve bulut teknolojisi projelerinin yaşam döngülerini kısaltıyoruz. Sektör bulut çözümlerimiz kendini kanıtlamış teknolojilere ve çözümlere daha hızlı, daha güvenli ve öngörülebilir maliyetler ile ulaşmanızı sağlıyor. 

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Dijital Hizmetler Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Serkan Övgü

Serkan Övgü

Bulut ve Dijital, Direktör, PwC Türkiye

Bizi takip edin