Program, Proje ve Değişim Yönetimi

Program ve Proje Metodolojilerinin uygulanması, en iyi yaklaşımların şekillendirilmesi, kriz ve değişim yönetimi.

Özgün Program ve Proje Yönetimi Profesyonellerinden oluşan ekibimiz, kapsamlı ve derin konu bilgi birikimi, risk odaklı yaklaşımı ile müşterilerimizin değişimi yönetme ve organizasyonlarına geliştirilmiş sonuçlar sunmalarına yardımcı olur.

 

Program ve Proje Yönetimi

Amaca hizmet edecek değişimi sağlamak ve vizyonunuzu gerçekleştirmek, bir dizi program ve projenin düzenli ve verimli bir şekilde yönetilmesini gerektirir. Alanında uzman profesyonellerden oluşan Program ve Proje Yönetimi ekibi olarak, çeşitli işlevsel ekiplerin dahiliyetini gerektiren, yüksek etki, yüksek risk ve çok paydaşlı projelerin ve programların anahtar teslim yönetiminden sorumluyuz.

Program ve proje yönetimi danışmanlığı sağlamakta nihai hedefimiz, müşterilerimizin sınırlı kaynaklarını daha etkili bir şekilde kullanmalarını ve projelerin etkisini değişim yönetimi aracılığıyla tüm ilgili paydaşlar için en üst düzeye çıkarmalarını sağlamak, ve bunu bir bütün hizmet seti içinde gerçekleştirmektir.

Size Değer Katmak

İş dünyasında başarılı olabilmek için gereken değişikliklerin ölçeği ve ivmesi artmaktadır. Bu koşullar altında, organizasyonlar ihtiyaç duydukları stratejik değişiklikleri sağlamak adına proje ve programlarına yatırım yapmalıdır.

Ekibimiz, firmaların doğru değişiklikleri gerçekleştirebilmesi için doğru projeleri ve programları tanımlamalarına, önceliklendirmelerine, hayata geçirmelerine ve yönetmelerine yardımcı olur. Proje yönetim bilgi birikimi ve yöntemleri ile çok yönlü projelerin yapılandırılmasını ve işlemesini sağlar. Tüm bunların yanı sıra, mevcut projeler kapsamında bağımsız olarak temin ve değerleme yapar, risk yönetimi ve iyileştirme programı desteği verir.

Hizmetlerimiz

Program ve Proje Yönetimi

Proje ve programların hem geleneksel hem ‘agile’ yöntemlerle, proje risk yönetimi ve işin yapılandırılmış tanımlanması, nicelendirilmesi ve yönetimi dahil olmak üzere, proje yönetim ve teslimat becerileri ile sizlere fayda ve değer sağlaması için çalışıyoruz.

Ekibimiz, uluslararası finans, kamu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara karmaşık sistemlerde destek vermede özgün deneyime, projelerin uygulanmasında izleme, görevlerin yürütülmesi, başarı ile tamamlanması, bütçeleme ve kalite yönetimi süreçlerinde profesyonel uzmanlığa sahiptir. Terzi işi tasarlanmış stratejilerimizle, müşterilerimizin operasyonlarını düzenleme ve paydaşlarla etkili iletişim kurma yetkinliklerini destekliyoruz.

Proje Yönetim Ofisleri - PMO'lar ise, işletmelerin verimlilik, üretkenlik ve değer artışı kazanmasında temel bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda işletmelerin hızla değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanan projeleri optimize etmede kritik rol oynayabilirler.

Bu bağlamda, PPM ekibimiz, müşterilerinin stratejilerini uygulamak ve yol haritalarını oluşturmak konusunda tutkuyla hizmet eder, sınırlı kaynakları en iyi şekilde kullanır ve güncel dijital araçlar ve yapay zeka kullanımını destekleyerek sinerji sağlar.

Teklif Yönetimi

Rekabetçi bir ortamda teklif vermek, sadece uyumluluktan daha fazlasını gerektirir, “etkileyici bir anlatıya” ihtiyaç duyar. Teklif Yönetim hizmetimiz dokümantasyon desteğinin ötesine geçer; uluslararası finans kuruluşları dahil olmak üzere hedef kitkeye rezonans sağlayan stratejik anlatılar oluştururuz. Konu özünde, isabetli içerik oluşturmaktan rekabetçi ortamın ihtiyaç duyduğu kapsamlı anlayışa kadar, teklifleri başarıya ulaştırırız.

Çeşitli sektörlerde ve endüstrilerde yüksek etki, yüksek risk ve çok paydaşlı projeleri ve programları başarıyla uygulama konusunda küresel bir geçmişe ve projeleri başarıyla uygulama konusunda derin bilgi birikimine sahibiz.

Değişim Yönetimi

Müşterilerimiz, küresel ekonomik güç kaymasından, kuşak değişikliklerinden, yaşlanan nüfustan, dijital ekonomiden ve geleneksel sektörleri sarsan küresel oyuncuların ortaya çıkmasından kaynaklanan eşi benzeri görülmemiş bir değişimle uyumlanmaya çalışıyor.

Birçok işletme, büyük ölçekli projeleri ve programları yönetme konusunda mevcut uzmanlık eksikliği, sektör veya teknik bilgiye erişim sıkıntısı kaynaklı bir kapasite sorunuyla karşılaşıyor. Bu zorluklardan herhangi biri istenen sonuca ulaşmakta engel teşkil ediyor.

Biz, doğru programları ve projeleri geliştirmek, uygulamak ve yönetmek adına bir dayanak oluşturan deneyimli profesyonellerin yer aldığı büyük bir havuzuna sahibiz. PPM ekibimiz, ihtiyaç duyulduğunda çoklu iş alanlarından özel uzmanlık sağlayabilir, projelerinizin talep ve ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde hızla gerekli değişiklikleri yerleştirir ve gerçekleştirir.

The Difference

The Difference

The Difference, PwC'nin işbirliği ve ortaklaşma metodolojisidir. Değişimin kanıksanmasını sağlamak için gerekli uyumu ve desteği elde etmek üzere en iyi ekiplerinizi bir araya getirerek çözümler oluşturuyoruz.

Doğru insanları bir araya getirerek organizasyonel değişimi başlatmaya  ve geleneksel yöntemlerden çok daha hızlı bir şekilde yönünüze doğru  bir yol haritası tasarlamanıza yardımcı oluyoruz.

Keşfet


İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Yakın  Ayan

Yakın Ayan

Bulut ve Dijital, Program, Proje ve Değişim Yönetimi Kıdemli Müdür, PwC Türkiye

Telefon: +90 538 406 8840

Etkin Çiftçi

Etkin Çiftçi

Bulut ve Dijital, Deneyim Danışmanlığı Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6161

Bizi takip edin