PwC ve Microsoft

PwC ve Microsoft İş Birliği

Birlikte kalıcı değerler yaratmak


Microsoft ile sürdürülebilir değişim yaratmak

Rekabet avantajının yeni bir denklemi var. Daha hızlı sonuçlar için strateji odaklı olarak, iş hedeflerinizi Microsoft'un önde gelen bulut ürünleriyle uyumlu hale getirerek geleneksel "yükselt ve değiştir" yönteminin ötesine geçiyoruz. İster Azure ister Microsoft 365 ile çalışıyor olalım, kapsamlı uygulama deneyimimiz Microsoft'tan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olur.

PwC ve Microsoft birlikte, kuruluşların en önemli zorluklarını güvenle çözmelerine ve gelecekte güven inşa etmelerine yardımcı olmalarını sağlar. Microsoft ile yaptığımız ortaklık aynı zamanda PwC ve Microsoft ile Yeni Denklem modelimizi ifade eder.

Playback of this video is not currently available

0:53

Transformative cloud technology and trust: the solution to your organization's most complex problems with Microsoft and PwC.


Microsoft ile Ortaklığımızdan Nasıl Fayda Sağlarsınız?

Birlikte Daha Güçlü

Microsoft ile yakın ortaklığımız, iş zekanızı güçlendirerek şirketinizi dijital geleceğe hazırlama noktasında daha verimli sonuç almayı garanti eder.

Operasyonel Verimlilik

İş akışlarını otomatikleştirmek, bir şirketin dijital dönüşümünde önemli bir rol oynar. Analistlerimiz işletme verimliliğinizi artırır.

Çevik Yaklaşım

Çeviklik, parlak bir geleceğin anahtarıdır. Stratejik önceliklerinizi anlıyor ve verimli yöntemler uyguluyoruz.

Kanıtlanmış uzmanlık

Uzmanlığımızı Microsoft'un yazılımlarıyla birleştirerek, sayısız projede müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına destek olduk.

Microsoft İle Birlikte Sunduğumuz Teknoloji Hizmetleri

Azure Bulut Geçişi

Pazar değişikliklerine esnek bir şekilde yanıt vermek, temel uzmanlık alanlarını güçlendirmek ve dijital ve BT dönüşümünü ileriye taşımak isteyen tüm işletmeler, altyapısını özel, genel veya hibrit buluta kaydırmalıdır. Azure Bulut’a giden yolda sizi desteklemek adına yanınızdayız. Uzmanlarımız, stratejinizi formüle etmenize, bulut mimarisini geliştirmenize yardımcı olur ve IaaS, PaaS veya SaaS'den hangisini seçerseniz seçin, bulut uygulamalarını çalıştırma konusunda yanınızdadır.

Bulut Değerlendirme Paketimiz

Microsoft bulut ortamlarının güvenliğini en iyi uygulamalara ve belirlenmiş kalite standartlarına göre değerlendirmemize izin vermek için Microsoft Bulut Değerlendirme Paketini (MS CAS) geliştirdik. PwC MS CAS'ımız, entegre bulut portföyümüzün önemli bir parçasıdır ve özel olarak hazırlanmış teknik ve süreçle ilgili güvenlik kontrollerini içerir. Bunları gerçekleştirmek için, uluslararası uzmanlarımızın kapsamlı deneyimine dayanan, şirket içinde geliştirilmiş bağımsız bir puanlama modeli kullanıyoruz.

Paketimiz, bulut tabanlı yazılım çözümlerinizin güvenlik düzeyini belirleyip optimize ederken süreçlerinizin olgunluğunu ölçmenize yardımcı olur.

Modern Çalışma Ekosistemi

Verimliliği ve iş sürekliliğini sağlarken sürdürülebilir bir iş yeri deneyimi yaratmak isteyen her şirket Modern Çalışmayı düşünmelidir. Bu yaklaşım bir araç seti, bir beceri seti ve bir zihniyet gerektirdiğinden, teknoloji, iş dünyası ve insanlar arasında bir denge kurmanıza ve bu dengeyi korumanıza yardımcı oluyoruz.

Uzmanlarımız mevcut durumu değerlendirir, gelecekteki zorlukları dikkate alan analizler sağlar ve hedefleri tanımlar. Microsoft Teams'deki video konferans ve dijital işbirliğinden SharePoint'teki kapsamlı bilgi yönetimine kadar Modern Çalışma'yı uygulamak için Microsoft 365 araçlarını kullanıyoruz.

Otomatikleştirilmiş İş Süreçleri

Şirketinizde yenilikçi işler yaratmak mı istiyorsunuz? Öyleyse, bir Microsoft Power Platform yolculuğunda ilgili kullanım durumlarını oluşturmak ve değerlendirmek için bizimle birlikte çalışın ve açıkça tanımlanmış bir yönetişim yapısı da dahil olmak üzere mükemmel uyum sağlayan kuruluş ve işletim modelleri geliştirin. Power BI ile verilerinizden daha fazla yararlanın, Power Apps ile özelleştirilmiş uygulamalar oluşturun ve Power Automate ile iş akışlarınızı otomatikleştirin. 

Akıllı Fabrikalar

Endüstri 4.0'ın potansiyelinden yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde, PwC Factory Intelligence ile maliyetlerinizi düşürürken üretim tesislerinizin verimliliğini artıralım.

Uzmanlarımız, yapay zeka ve otomasyon gibi dijital teknolojileri üretim süreçlerinize entegre eder. Sonuç? İyileştirme potansiyeliniz için daha yüksek bakım kalitesi ve daha yüksek görünürlük gibi muazzam faydalar. Üretim sistemlerinizi dönüştürmeye şimdi başlayın.

Tedarik Zinciri Dönüşümü

Yapay zeka veya blockchain gibi teknolojileri kullanan dijital tedarik zincirleri, entegre planlama araçlarının yanı sıra dinamik talep yönetimi, uçtan uca tedarik zinciri şeffaflığı ve sürdürülebilirliği gibi birçok avantaj sunar.

Dönüşümü sizin için başarıya dönüştürmek için iş, süreç ve teknoloji bilgimizi Microsoft Azure Cloud'da bulunan tedarik zinciri çözümleriyle birleştiriyoruz. Yol haritası ve çözüm geliştirmeden bulut ortamına, yazılım ve BT sisteminin devreye alınmasına kadar her aşamada sizi destekliyoruz.

Ekiplerimizin Microsoft Yetkinlikleri

6 da 6

Microsoft Çözüm Ortağı Atamaları

+25,000

küresel sertifikalar

+2,500

sunulan küresel Microsoft etkileşimleri

+9,000

küresel sertifikalı Microsoft danışmanları

%1

En iyi İş Uygulaması iş ortakları arasında—Inner Circle Üyesi

Üye

Microsoft Akıllı Güvenlik Derneği

İletişim

Cem Aracı

Cem Aracı

Dijital Hizmetler Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Dijital Hizmetler Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Bizi takip edin