Teknoloji Ortaklıkları ve Ekosistemler

İşletmeleri dönüştürmek üzere güç birliğimiz

Günümüzün dönüşen ve değişen dünyasında işletmenizi büyütmek zor olabilir. Müşteriler daha hızlı, daha kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri talep ediyorlar. Eskiden el yoran işletme süreçleri artık otomatikleştirilebiliyor. Faaliyet verimliliği öne çıkıyor.

Birçok teknoloji şirketiyle güçlü işbirlikleri yapmamızın temel sebebi dönüşüm ihtiyaçlarınızdır. PwC’nin uzmanlığı ve ortaklarımızın teknolojilerini birleştirerek en önemli işletme problemlerinizi çözmenize yardımcı oluyoruz. Hedefiniz ister buluta taşınmak, ister daha yüksek inovasyon sağlamak isterse işletme dönüşümü olsun; iş ortaklarımız ve PwC size destek vermeye hazır.

Öne çıkan iş ortaklarımız:

Robotik süreç otomasyonu (RPA) yardımıyla kural tabanlı görevler, insan eylemlerini taklit eden yazılım robotlarının oluşturulması ile otomatik olarak gerçekleştirilebilir, işletmenizin daha verimli, çevik ve karlı olmasına yardımcı olabiliriz.

AWS ile çalışarak ve uçtan uca bulut kapasitelerini kullanarak, PwC geleceğe dayanıklı bulut stratejisi oluşturabilir, uygulamaya koyulma noktasına kadar yönetebilir ve şirketlerin sürekli değişen ekonomik ortama yanıt verebilmek üzere daha çevik bir faaliyet modeli benimseyebilmesi için yönetilen hizmetlerle devam edebilir.

PwC ve Microsoft inovasyonu beslemek, şirketleri güçlendirmek ve dünyanın en önemli sorunlarının üstesinden gelecek potansiyeli ortaya çıkarmak üzere birlikte çalışıyor. Dinamik ve çevik şirketi stratejik olarak tasarlamak, uygulamak ve yönetmek üzere birlikte müşterilerimize içgörü, verimlilik ve faaliyet avantajı sağlıyoruz.

PwC, Oracle Cloud ile olağanüstü işletme sonuçlarını mümkün kılar. İster hedef odaklı değişim girişimi ister eksiksiz şirket dönüşümü arayışında olun, sektörünüzün problemlerine ve şirketinizin ihtiyaçlarına yanıt verecek teknoloji deneyimleri sağlıyoruz.

Şirketinizin her noktasında dönüşümü mümkün kılmak üzere Salesforce teknolojisi destekli, ödül sahibi çözümlerimizle iş ve strateji uzmanlığımızı birleştirerek müşterilerinizin sizden beklediği her yerde, her zaman sorumsuz erişimi sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

PwC hayata geçirilebilir, sürdürülebilir sonuçlara odaklanır. Deneyimli ve ödüllü ekiplerimiz doğru sektör, süreç ve teknolojik becerileri ortaya koyarak, SAP çözümlerinin derin teknik bilgisiyle birlikte sektöre özel iş süreç görüşlerini entegre etmemize olanak sağlıyor.

Süreç madenciliği teknolojisinin pazar lideri Celonis şirketlerin dijital ayak izlerini inceliyor ve uygulamadaki boşlukları tespit ederek ortadan kaldırıyor. PwC ve Celonis işbirliği içinde müşterilerin hem süreç madenciliği uygulamasına destek oluyor hem de bunu stratejiye entegre ederek uzun vadede yarının dönüşümüne yön verecek verimliliği artırıyor.

PwC ve Signavio İş Birliği Signavio’nun Inovatif Araçlar ile Süreçlerin Optimizasyonu ve Verimlilik Artışı

< Back

< Back
[+] Read More

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Cem Aracı

Cem Aracı

Dijital Hizmetler Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Dijital Hizmetler Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Bizi takip edin