PwC ve UiPath


Robotik Süreç Otomasyonunun Potansiyelini Kullanın

İşinizi uçtan uca dönüştürün

Başarılı organizasyonların temel süreçleri giderek artan bir şekilde dijital ortamlarda işliyor. Ancak, bu süreçlerin bazıları, manuel olarak gerçekleştirilen zaman alıcı, tekrarlayan görevlerden oluşmakta. Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) yardımıyla kural tabanlı görevler, insan eylemlerini taklit eden yazılım robotlarının oluşturulması ile otomatik olarak gerçekleştirilebilir, işletmenizin daha verimli, çevik ve kârlı olmasına yardımcı olabilir. Bu süreçte mevcut dijital sistemlerin uyarlanması gerekmez. Bu sebeple maliyetleri diğer otomasyon çözümlerine göre çok daha düşüktür.

UiPath'in PwC Deneyimi ile   Robotik Süreç Otomasyonu

UiPath'in PwC Deneyimi ile
Robotik Süreç Otomasyonu

Dünyada Robotik Süreç Otomasyonu pazarında lider konumda bulunan UiPath'in Diamond Partner unvanına sahip PwC'nin dijital dönüşüm deneyimi ile, şirketinizi ileriye taşımaya yardımcı olabiliriz. PwC Türkiye olarak anında etki sağlayabilecek güçlü bir otomasyon çözümü ve ürün tedariği ile sizlere değer sağlamak için yanınızdayız.

PwC Olarak Size
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Süreç otomasyonuyla dijital dönüşüm stratejinizi tekrar düşünün

Robotik Süreç Otomasyonu, tüm çalışanların günlük işlerini etkileyen ve katma değerli çalışma kültürünün yaratılmasına yardımcı olan dijital süreç geliştirme prensibinin parçasıdır.

Dijital Stratejide Odak Alanları

 

Hızlı ve Efektif Çözüm

Otomasyon yazılımının hızlı ve sonuç odaklı geliştirilebilme becerisi ve hızlı çalışma yeteneği ile şirketler aynı zamanda yatırım getirisi hedeflerini de aştı.

7/24 Çalışma İmkanı

Robotlar 7/24 kesintisiz çalışabilir ve tatil yapmazlar. Zamanın daha verimli bir şekilde kullanılması ile şirketlerin operasyonel maliyetlerinin ve servis sürelerinin daha optimum seviyeye çekilmesine yardımcı olur.

Hatasız Sonuç Üretimi

Otomasyon yazılımının hatasız iş yapabilme imkanı ile insan hatası olasılığının yüksek olduğu süreçlerde işlemlerin doğruluğunu arttırır.

Tek merkezden takip edilen süreçler ile birim zamanda yapılan işin niceliği ve niteliğini arttırmayı hedefler.

Bir kuruluş için dijital becerilere temel oluşturmanız ve ardından onlara yeni beceriler öğrenmeleri ve yeni becerileri hızla uygulamaları için bir araç vermeniz gerekir. PwC, araçlarımıza karar verme konusunda titiz davrandı. UiPath otomasyon için bunlardan biriydi. İnsanlara araçları nasıl kullanacaklarını öğrettiğinizde, insanların kendilerinin ürettiği inovasyon seviyesi inanılmaz. Çalışan liderliği tam olarak bu anlama geliyor.

Darren LeePrincipal, PwC

İletişim

Cem Aracı

Cem Aracı

Dijital Hizmetler Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Emre Yıldıztepe

Emre Yıldıztepe

Bulut ve Dijital, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 532 731 6613

Murat  Taşar

Murat Taşar

Bulut ve Dijital, RPA Geliştirme Kıdemli Müdür, PwC Türkiye

Telefon: +90 530 370 5761

Bizi takip edin