PwC ve Amazon

PwC ve Amazon Web Services (AWS) İş Birliği

Sizin için yapılmış bulut tabanlı bir gelecek

AWS ile olan çözüm ortaklığımız ile sizlere daha odaklı teknolojik çözümler sunuyoruz. 6.000'den fazla küresel akreditasyon, 20 AWS Yetkinliği ve 10'dan fazla Hizmet doğrulaması ile AWS dönüşüm çözümlerimiz, insan liderliğinde ve teknoloji desteklidir; riskleri yönetirken ve dayanıklılık geliştirirken işletmeniz için gelir elde etmenize yardımcı olur.


Amazon ile Ortaklığımızdan Nasıl Fayda Sağlarsınız?

Endüstri Derinliği

Müşterilerimiz için karlı endüstri çözümleri olan Alliance teknolojisi üzerine inşa edilmiş entegre çözümler ve model sistemler sunuyoruz

Daha Yüksek Kazanma Oranları

Dönüşüm yolculuklarına çıkan müşterilerimiz için yüksek değere sahip bir destek oluşturarak iş ortaklıklarımızla daha yüksek kazanç sağlıyoruz

Ortak İnovasyon

Müşteriler için farklılaştırılmış çözümleri birlikte oluşturmak için araçlara, ürün uzmanlarına ve en son teknolojilere erişim sağlıyoruz

AWS İle Birlikte Sunduğumuz Teknoloji Hizmetleri

Bulut Dönüşümü

PwC ve AWS, AWS bulutu tarafından desteklenen çevik, amaca yönelik çözümler oluşturmada müşterilere rehberlik etmek için derin sektör bilgi birikimini küresel bir bulut mühendisliği kaynakları ağıyla birleştirir. Teknolojiyi, ekipleri ve süreçleri modüler birimlere dönüştürmek için yinelemeli, test et ve öğren yaklaşımını benimseyen PwC, yanıt verebilirliği artırabilir ve daha hızlı, otomatikleştirilmiş bir kuruluşa olanak tanır, böylece aradığınız iş sonuçlarına çevik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DevOps

PwC, inovasyonu ve hızı artırmaya yardımcı olmak için stratejinin gücünü AWS araçlarının avantajıyla birleştirir. PwC ve AWS birlikte, kuruluşunuzun DevOps uygulamalarını geliştirmesine, pazarda rekabet gücünü korumasına, genel işletim maliyetlerini düşürmesine ve otomatikleştirilmiş, tekrarlanabilir ve sağlam sürüm döngüleri oluşturmasına yardımcı olabilir.

Finansal Servisler

PwC'nin Finans Dönüşümü çözümleri paketi, AWS'nin gücüyle birleştiğinde, risk ve düzenlemenin etkisi, mali suçlar, mobil ve dijital teknolojilerdeki yenilikler, FinTech'in yıkıcı etkisi ve sürekli değişen müşteri gibi önemli konularda yolunuzu bulmanıza yardımcı olur. Şimdi teknolojiyi ve dijital yeniliği kucaklamanın, ekibinizin becerilerine yatırım yapmanın ve yeni çalışma yöntemleri tanımlamanın zamanı.

Eczacılık ve Yaşam Bilimleri

PwC'nin ilaç ve yaşam bilimleri AWS yetenekleri, önde gelen kuruluşların AWS bulut dönüşümlerini hızlandırmasına yardımcı olmak için ilaç, biyoteknoloji ve tıp teknolojisi genelinde stratejik yetenekler sunar. Derin sektör deneyimimiz, işinizi etkileyen en karmaşık iş zorluklarını etkili bir şekilde tanımlamamıza ve bunlara çözümler sunmamıza olanak tanır.

İletişim

Cem Aracı

Cem Aracı

Dijital Hizmetler Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Dijital Hizmetler Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Bizi takip edin