Bilgi Güvenliği Uyumluluk

Kuruluşların tabii olduğu ya da hedeflediği çeşitli ulusal ve uluslararası bilgi güvenliği standartlarına ve düzenlemelerine uyumunu sağlamak için tasarlanmış çok çeşitli Bilgi Güvenliği Uyumluluk Hizmetleri sunuyoruz. Hizmet kapsamını mevcut uyum durumu ve hedeflerinize göre özelleştiriyoruz. Boşluk analizi, uyum danışmanlığı veya bağımsız değerlendirme/denetim hizmetleri sağlıyoruz.

Bilgi Güvenliği Uyumluluk

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Kuruluşların ISO 27001 standardına göre BGYS (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) kurulumu, ilgili dokümantasyon ve süreçlerin kuruluş içinde oluşturulması, denetim hazırlığı gibi konularda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Kuruluşunuz için en uygun olan özelleştirilmiş ve sürdürülebilir BGYS yapısının kurulması ve geliştirilmesi için sektör uzmanlığımız ve en iyi uygulamalarımızı kullanıyoruz.

Diğer Uyumluluk Hizmetleri

Kuruluşların sektörlerine, bulundukları bölge veya dijital iş ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli bilgi güvenliği çerçevelerine veya standartlarına uymaları gerekmektedir. Bilgi güvenliği uzmanlığımız ve sektöre özel mevzuat bilgi birikimimiz sayesinde, PCI-DSS, SWIFT CSP, TISAX gibi farklı standartlara ve çerçevelere göre değerlendirme ve uyumluluk hizmetleri sağlıyoruz.

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

Contact us

Ulvi Cemal Bucak

Ulvi Cemal Bucak

Dijital Hizmetler Siber Güvenlik Danışmanlık Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Tel: +90 212 326 6648

Yasemin Başer

Yasemin Başer

Bulut ve Dijital, Güvenlik ve Gizlilik Kıdemli Müdür, PwC Türkiye

Tel: +90 212 326 6042

Bizi takip edin