Bilgi Teknolojileri ve Siber Durum Tespiti

Bilgi Teknolojileri Siber Durum Ekibi

PwC size nasıl yardımcı olabilir?

PwC’ nin alanında uzman Bilgi Teknolojileri ve Siber durum tespiti ekibi, birleşme ve satın alma faaliyetleri bağlamında siber güvenlik risklerini ve fırsatlarını detaylı bir şekilde incelemek ve açıklamak için teknik ve finansal uzmanlığını birleştirerek, sürecin her aşamasında katma değeri en üst seviyeye taşımanıza yardımcı olmaktadır.

Finansal incelemeden elden çıkarmaya kadar, uzmanlarımız tarafından size özel hazırlanmış analizler sunuyoruz. Yatırım kararlarınızda, hukuki belgelerinizde ve pratik eylem planlarınızda destek olacak bilgiler sağlıyoruz.

BT & Siber Durum Tespiti
Teknoloji, Birleşme ve satın almalar

Teknoloji, birleşme ve satın almalar için önemli bir itici güçtür. E-para, e-ödemeler, müşteri edinimi ve iletişim için çevrimiçi hizmet sistemlerinin gelişmesiyle birlikte bankalar ve sigorta şirketleri de teknoloji şirketleri ile her zamankinden daha fazla benzerlik göstermeye başlamıştır. Bilgi Teknolojileri (BT), bankalar ve sigorta şirketleri için karmaşık bir konu haline gelebilir çünkü bu şirketler karmaşık finansal enstrümanlar ve çok sayıda yasal mevzuatla ilgilenmek durumundadır. İşletmeler, çeşitli ürünler etrafında yapılandırılır ve arka planda farklı sistemlerle birçok etkileşim sürdüren bu ürünler, çeşitli portallar aracılığıyla müşterilere sunulur. Bahsedilen konular yalnızca BT veya yalnızca finans bakış açısıyla değerlendirilemez. Uzmanlarımız bu iki alanda da ileri derecede bilgi ve tecrübe sahibi olmaları sayesinde iki alanı da aynı anda sorunsuz bir şekilde yönetip, geliştirebilirler. Müşteriler, birçok sistemin birlikte çalışması sebebiyle ortaya çıkabilen operasyon kesintiler konusunda oldukça duyarlıdır. Bu noktada hizmetlerimizle size ilk günden itibaren sorunsuz ve kesintisiz bir geçiş sunmayı hedefliyoruz. BT inceleme çalışmamız bu geçişi, dijital ve işlevsel entegrasyonlar sayesinde tamamen sorunsuz hale getirmektedir. Bu bakımdan, sunduğumuz teklif, piyasada sunulan diğer geleneksel BT inceleme çalışmalarından oldukça farklıdır. Ayrıca, finans sektörüne özgü süreçlerde sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlık sayesinde bankalar ve sigorta şirketleri için özel BT inceleme çalışmaları sunabilmekteyiz.

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Dijital Hizmetler Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Bizi takip edin