ERP Dönüşümü

Değişimin potansiyelini keşfedin

İş süreci optimizasyonu, teknoloji modernizasyonu ve stratejik yeniden düzenleme alanlarına girerken kapsamlı değişimin gücünü keşfedin. İster ERP yolculuğunuza başlıyor olun, ister deneyimli içgörüler arıyor olun, PwC, sorunsuz bir dönüşüm süreci sağlamak için değerli rehberlik ve pratik tavsiyeler sunar. Dijital çağda gelişmiş verimlilik, operasyonel mükemmellik ve sürdürülebilir rekabet gücüne giden yolu keşfedin.

 

SAP özellikli iş dönüşümü

Tanınmış bir liderden ilham ve destek

Dönüşüm fırsatını yakalayın

Hızlı gelişen ve değişen iş dünyası, geleceğe yönelik süreçler gerektirir. Değişim karşısında uyum sağlama, yenilikçi teknolojileri benimseme ve yaratıcı düşünme yeteneğine ihtiyacınız vardır. SAP S/4HANA yetenekleri çok yönlü ve sağlam bir platform temeli ortaya koyar.

Süreçleri uyumlu hale getirmek, standart SAP işlevselliğine geri dönmek, süreçleri mükemmellik arayışı içinde optimize etmek veya SAP desteğinden yararlanmaya devam etmek için yeni platformu benimsemek yaratıcı bir fırsattır. PwC olarak, S/4HANA ile bir dönüşüm sürecini tasarlamanıza ve uygulamanıza yardımcı olacak tedarik zinciri ve operasyon dönüşüm kapasitesine sahibiz. 

Olasılıkları hayal edin: Doğru iş çözümleriyle birlikte SAP S/4HANA, finans fonksiyonunuzdan ve dijital toplantı odanızdan tedarik zincirinize ve bulut stratejinize kadar çalışma şeklinizi yeniden düşünmek için bu fırsatı değerlendirin.

Hizmetlerimiz

İşinizi stratejik önceliklerinizle daha da yakınlaştırmak için nereleri optimize edebileceğinizi ve dönüştürebileceğinizi görmek üzere bir adım geri çekilip süreçlerinize uçtan uca bütünsel olarak bakmanıza yardımcı olacağız.

Sektörünüzün ve işinizin özelliklerine uygun SAP çözümleri tasarlamak için sektör, süreç ve teknoloji becerilerimizi uygulayacağız.

Eyleme geçirilebilir, sürdürülebilir sonuçlar sunmak için sizinle birlikte belirlenen çözümleri uygulayacağız.

Size birden fazla SAP uygulaması, ürünü ve teknolojisinde ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı danışmanlık, sistem entegrasyonu ve uygulama hizmetlerini sağlayacağız.

İş Teknolojisi (BT) ve Mimarlık

Yeni nesil ERP çözümleri, entegre veriler ve iş süreçleri aracılığıyla kuruluşların başarısını artıran çok sayıda heterojen iş ve teknoloji çözümüyle türünün en iyisi bulut mimarileri olarak şekilleniyor.

PwC olarak, şirketlerin ERP uygulama ve teknoloji mimarilerini, strateji ve yol haritasından tasarım ve uygulamaya kadar tanımlamalarına yardımcı olabiliriz.

PwC, şirketlerin RISE with SAP'nin faydalarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için SAP ile benzersiz bir ortaklığa sahiptir - RISE with SAP, Transcend with PwC yaklaşımıyla şirketlerin RISE yatırımından en üst düzey verimi almasını hedefliyor. 

SAP'nin cloud platformlar ile uyumluluk ve güvenlik gereksinimlerine göre uyarlanmış referans mimarilerinden ve operasyonel modellerinden yararlanarak bulut mimari tasarımı ve uygulamasına destek oluyoruz.

Ayrıca, şirketlerin heterojen iş ve teknoloji çözümleri ve zorlu uyumluluk gereksinimleri (ör. SOX ve sınır ötesi veri yerleşimi) arasında veri ve iş süreci entegrasyonlarını otomatikleştirmelerine yardımcı oluyoruz. PwC, uyumlu ve otomatikleştirilmiş bir entegrasyon mimarisi elde etmek için SAP Integration Suite ve üçüncü taraf entegrasyon araçlarını kullanarak şirketlerin SAP Business Technology Platform'dan (BTP) en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için global ve yerel yetkinliklere sahiptir.

İş Teknolojisi (BT) ve Mimarlık

ESG Yönlendirme ve Raporlama

ESG verilerini dahil etmek, şirketlerin bugün yaşadığımız dinamik dünyada gelişmeleri için artık çok önemlidir.

Şirketler uyumluluğu sağlayan ve somut değer üretebilen ve bir şirketin risk yönetimini, operasyonlarını ve genel performansını artırabilen bir ESG stratejisine ihtiyaç duyar.

Şeffaflık ve hesap verebilirlik, ESG hususlarını tüm iş fonksiyonlarına entegre ederek ve kuruluşları sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmaları için güçlendirerek sağlanabilir. PwC, bütünsel ESG stratejilerini etkinleştirmek için teknolojinin gerekli olduğunun farkındadır. Bu amaçla, şirketlerin sürdürülebilir değer yaratma ve büyümeye teknoloji odaklı bir yaklaşım benimsemelerine yardımcı olmak için kolektif uzmanlığımızı bir araya getirerek ve SAP'nin yeni sürdürülebilir iş çözümlerinden yararlanarak SAP ile ortaklık kurduk.

Uzmanlığımızla, özel düzenleyici gereksinimlerinizi karşılamak, değeri arttırmak ve hızla değişen düzenleyici ortam karşısında sizi uyarlanabilir hale getirmek için bu çözümleri uygulamanıza yardımcı olabiliriz. Şirketler, sistem entegrasyonları yoluyla veri odaklı içgörülerin gücünden yararlanarak salt uyumluluğun ötesine geçebilir, döngüsel ekonomi gibi yeni fırsatlara erişebilir ve paydaş katılımını artırabilir.

ESG Yönlendirme ve Raporlama

SAP Kurumsal Veri Yönetimi

Ana veriler, şirketinizin operasyonlarının temel dayanaklarından biridir. Tutarlılığının, yüksek kalitesinin ve güvenilirliğinin sağlanması, doğru raporlama ve gerçeğe dayalı karar verme ile birlikte verimli ve etkili süreçlerin oluşturulması için esastır. Günümüzün dinamik pazarında rekabetçi kalabilmek için, yapılandırılmış bir veri yönetimi organizasyonu tarafından desteklenen, iyi yönetilen tek bir doğruluk kaynağına ihtiyacınız vardır.

Her türlü uçtan uca kurumsal veri yönetimi ve dönüşüm girişimi için tercih ettiğiniz güvenilir iş ortağınızız. Yeni bir hedef işletim modelinin tasarlanması ve uygulanması, verilerin taşınması, veri yönetişimi süreçlerinin oluşturulması, tutarlı bir birleşik veri modelinin tasarlanması ve sorunsuz bir geçişin sağlanması dahil olmak üzere sizi stratejiden uygulamaya götürüyoruz.

SAP Kurumsal Veri Yönetimi

SAP Kurumsal Performans Yönetimi

İş stratejisi

İşletmeniz için doğru bilgi modelini oluşturmanıza ve daha fazla veri doğruluğu ve güvenilirliği elde etmenize yardımcı olabiliriz. KPI'larınızı 

Planlama süreçlerinizi yeniden tasarlamanıza, kuruluşunuz için doğru planlama yaklaşımını seçmenize ve gerekli değişiklikleri uygulamanıza yardımcı olacağız.

Kapanış ve konsolidasyon

Uzmanlarımız, kapanış alt defterleri, finansal konsolidasyon, hesap mutabakatları ve açıklama yönetimi dahil olmak üzere tüm kapanış süreci boyunca çalışır.

stratejik hedeflerinizle uyumlu hale getireceğiz ve size performansa dair net bir genel bakış sunmak için ileriye dönük ve gecikmeli göstergelerin mükemmel dengesini tanımlayacağız.

Planlama, bütçeleme ve tahminleme

Mevcut yeteneklerinizi değerlendirmenize, analitik stratejinizi oluşturmanıza ve mevcut yeteneklerinizi bir sonraki stratejik içgörü seviyesine nasıl çıkaracağınızı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Hepsi, temel performans içgörüleri sunan sezgisel gösterge tabloları ve kullanıcı dostu raporlarla desteklenir.

SAP Kurumsal Performans Yönetimi

SAP Finans Dönüşümü

Dijital bozulma ve hızla değişen çalışma ortamı, finans fonksiyonunu her zamankinden çok daha ileri gitmeye zorluyor.

Bazı CFO'lar ve ekipleri halihazırda tüm işletmenin performansını artıracak finansal verilerinden değer ve içgörü elde etmek için gelişmiş analitik ve model tahmine dayalı kontrol gibi finans teknolojilerini uygulamaktadır.

Süreç otomasyonu ve mükemmelliği, finans operasyonlarının çok daha verimli çalışmasını sağlayarak kaynakları gerçekten katma değer katan görevlere odaklanmak için serbest bırakıyor.

Bu yolculukta neredesin? Finans fonksiyonunuz işinizde dönüşüm için bir katalizör olmaya hazır mı? İşletmeniz bu yeni, daha stratejik ve ileriye dönük rolü üstlenmek için finansmana hazır mı?

SAP Finans Dönüşümü

Tedarik Zinciri, Operasyonlar ve Ticari Dönüşüm

Güncel iş ve teknoloji yeniliklerini kullanarak tüm tedarik zincirinizi başarılı bir şekilde dijitalleştirmenize yardımcı olmak için uçtan uca iş ve BT dönüşümlerini kolaylaştırıyoruz.

Tedarik zinciri stratejinizin tanımlanmasından süreç danışmanlığına ve tam döngü S/4HANA uygulamalarına kadar uçtan uca (E2E) danışmanlık sunuyoruz. SAP işinde önde gelen danışmanlık şirketlerinden biri olarak tanınıyoruz.

Nakliye yönetimi, kalite yönetimi, satış ve dağıtım, depo yönetimi ve satın alma dahil olmak üzere tedarik zinciri yönetiminin tüm alanlarında uzmanlarımız var.

Raporlama ve analiz ekibimizle birlikte, tedarik zinciri KPI'larınızı gerçek zamanlı olarak izlemenize yardımcı olarak proaktif kararlar almanızı ve değişikliklere anında yanıt vermenizi sağlayacağız.

Tedarik Zinciri, Operasyonlar ve Ticari Dönüşüm

PwC ve SAP

SAP teknolojileri ile SAP Finans, S/4HANA, bulut tabanlı ERP ve başka birçok sunduğu çözüm ile şirketinizin süreçlerini optimize edebilir ve verimliliği yeniden tanımlayabilirsiniz. PwC olarak, uzun senelere dayanan SAP ürünlerini uygulama ve geliştirme tecrübemiz ile, SAP ürünlerinin işletme hedeflerinizi karşılamasını sağlayabiliriz. Derin sektör bilgi birikimimiz ve kapsamlı danışmanlık kabiliyetlerimiz sayesinde PwC olarak, kuruluşunuza doğru SAP uygulamalarını, ürünlerini ve teknolojilerini sağlayabiliriz.

Keşfet

PwC'nin SAP ile ödüllü çalışması

SAP, bu ödülleri her yıl SAP ile ortaklıklarını geliştirmede ve büyütmede ve müşterilerin daha iyi çalışmalarına yardımcı olma konusunda başarılı olan en iyi iş ortaklarına sunar. SAP alanından gelen öneriler, müşteri geri bildirimleri ve performans göstergeleri temelinde 30 kategoride kazananlar ve finalistler seçildi.

SAP Platinum Partner logo

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Ali Bedirhanoğlu

Ali Bedirhanoğlu

ERP Dönüşüm, Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6887

Said Şenses

ERP Dönüşüm, Kıdemli Teknoloji Mimarı, PwC Türkiye

Telefon: +90 531 930 5048

Bizi takip edin