Hızlı Kapanış

Finans dünyasında zaman her zaman en değerli varlıktır. Ancak, ayın sonu geldiğinde, zaman yönetimi bir zorunluluk halini alır.

İşte bu nedenle, ay kapanış süreçlerinizi hızlandırmanın kritik önemi devreye girer. PwC olarak, finansal performansınızı sadece iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi açmanızı sağlayacak devrim niteliğinde bir yaklaşım sunuyoruz.

Ay Kapanış Süreçlerinizi Neden Hızlandırmalısınız?

Klasik süreçlerle yürütülen ay kapanışları, zaman alıcı ve karmaşık olabilir. Bu noktada, stratejik bir finansal kapanış yönetimi ile hızlı ve şeffaf sonuçlara ulaşabilir, stratejik kararlarınızı zamanında ve bilinçli bir şekilde alabilirsiniz. Hızlı kapanış, finansal bilgilerin toplanması ve ana paydaşlara aktarılmasının çok ötesinde, aynı zamanda şirketlerin kriz anlarında bile çevik ve proaktif olmalarını sağlayan yapılandırılmış ve sürekli iyileştirilen bir süreçtir.

Süreci Nasıl Hızlandırabiliriz?

Öncelikle, mevcut kapanış sürecinizi detaylı bir şekilde analiz ederiz. İşinizi yavaşlatan temel nedenleri tespit eder, yeni bir kapanış takvimi geliştirir ve süreci yeniden tasarlarız. Rol ve sorumlulukların net bir şekilde belirlenmesi, iyileştirme alanlarının tanımlanması ve bunlara yönelik eylem planları, kapanış sürecinizin hızını artırmanın anahtarlarıdır. Bununla birlikte, otomasyonun gücünden yararlanarak, finansal süreçlerinizi dijitalleştirmek ve teknoloji gereksinimlerinizi karşılamak için profesyonel rehberlik sağlarız.

Şirketinizi Hızlı Kapanış Süreçleriyle Geleceğe Taşıyın

Hızlı kapanış sürecinin tasarımı ve uygulanması konusundaki bilgi ve deneyimimizle, siz de finansal sonuçlarınıza daha hızlı ulaşabilir, iş kararlarınızı daha iyi bilgilendirilmiş bir şekilde alabilir ve şirketinizin rekabet avantajını artırabilirsiniz. 

Sizler de bizimle iletişime geçerek finansal kapanış süreçlerinizdeki devrimin ilk adımını atın.

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Arzu  Şahin

Arzu Şahin

ERP Dönüşüm, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6060

Bizi takip edin