İnsan Yönetimi ve Organizasyon Danışmanlığı

Kurumunuza nasıl değer katabiliriz?

Stratejiden uygulamaya insan yönetimi ve organizasyon danışmanlığı

PwC Türkiye İnsan Yönetimi ve Organizasyon Danışmanlığı ekibi olarak, organizasyonel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun, size özel tasarlanmış bir yaklaşım sağlamak için farklı disiplinlerimizi bir araya getiren kapsamlı bir insan kaynakları yönetimi çözümü sunuyoruz. Karmaşık sorunları yönetmek, karar alma sürecini hızlandırmak ve kurumsal performansı iyileştirmek için üst düzey yöneticiler, İK uzmanları, finans yöneticileri ve hukuk ekipleriyle iş birlikleri yapıyoruz.

Biz Kimiz?

Çalışan Risk Yönetimi, Uluslararası Görevlendirmeler ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı olarak farklı ekiplerden oluşan ve insan yönetimi ve organizasyon danışmanlığı alanında entegre hizmetler sunan büyük bir takımız.  

Birlikte Nasıl Çalışabiliriz? 

Hizmetlerimiz, göçmenlik çözümlerinden istihdam vergileri ve endüstriyel ilişkiler danışmanlığına, uluslararası görevlendirmeler, değişim yönetimi, İK teknolojisi, organizasyon tasarımı, ücretlendirme, liderlik ve kültür konularına uzanan geniş bir yelpazeyi kapsadığı gibi bu hizmetlerin alt başlıklarıyla da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 


İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Ülker Day

Ülker Day

​İnsan Yönetimi ve Organizasyon Danışmanlığı, Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6369

Celal Özcan

Celal Özcan

Sosyal Güvenlik Hizmetleri, Direktör, PwC Türkiye

Bizi takip edin