İş süreç analitiği

Veri varlığınızı optimize edin. Hızlı ve doğru kararlar verin. Daha verimli çalışarak tasarruf edin. Yeni gelir kaynakları keşfedin. Sahip olduğunuz fakat kullanmadığınız iş zekasından faydalanın.

Veri: yeni süper gücünüz

Her şeyi her yerde görmenizi ve tahmin etmenizi sağlayabilen gelişmiş iş analitiğine sahip olduğunuzu hayal edin. Müşteri ile olan her etkileşimi, tedarik zincirinizde hareket eden her parçayı, dünyanın herhangi bir yerinde olan herhangi bir finansal işlemi görebileceksiniz.

Müşterilere dair iç görüyü geliştirmek, ürünleri daha hızlı üretmek ya da dolandırıcılığı durdurmak için bütün veriyi anında işlemenizi sağlayan bir veri mimarisi hayal edin.

Şimdi de müşteri kaybını durdurabileceğiniz, kazaları önleyebileceğiniz, tıbbi tedavilerin etkilerini tahmin edebileceğiniz, kısaca olaylar daha gerçekleşmeden önce onlara tepki verebileceğiniz tahmin analizleri kullanmayı hayal edin. Ayrıca, analitiğin, iş inovasyonunu yönlendirmenize ve henüz hayal bile edemediğiniz ürünler ve teklifler oluşturmak için tamamen yeni gelir akışları açmanıza yardımcı olabildiğini hayal edin.

Bu, bir süper güç sahibi olmak gibi olurdu.

İyi haber şu ki, veri zaten sahip olduğunuz bir varlık. Biz, mevcut durumunuzu analiz etmenize, güçlü bir veri temeli oluşturmanıza, ardından bu verileri paraya dönüştürmenize, iş performansını optimize etmenize ve veri fırsatlarını ticarileştirmek için elde tuttuğunuz bilgilerin gücünü kullanmanıza yardımcı olacağız.

 

 

İletişim

Oktay Aktolun

Oktay Aktolun

Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6468