PwC Türkiye’nin Yeni Yönetim Ekibi

1 Aralık 2020 tarihinden itibaren PwC Türkiye’nin bayrağını daha da yukarıya taşımak için PwC Türkiye Kıdemli Ortağı Cenk Ulu'yla birlikte Burcu Canpolat Hızel - Vergi Hizmetleri Lideri, Ediz Günsel - Denetim Hizmetleri Lideri ve Serkan Tarmur - Danışmanlık Hizmetleri Lideri olarak göreve başladılar.

Bu yıl Türkiye’deki 40. yılını kutlayan Türkiye’nin lider denetim, vergi ve danışmanlık şirketi PwC Türkiye, 2.000 kişiye ulaşan profesyonel kadrosu ile toplumda güven oluşturmaya, önemli sorunlara çözüm üretmeye devam edecek.

Burcu Canpolat Hızel

Burcu Canpolat Hızel

Burcu Canpolat Hızel

Vergi Hizmetleri Lideri

1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan Burcu Canpolat Hızel, kariyerine aynı yıl PwC Türkiye'de başladı. Farklı sektörlerdeki birçok firmaya tam tasdik ve vergi danışmanlığı hizmeti vermiş olan Burcu Canpolat Hızel, birleşme ve satın almalar ile uluslararası vergi konularında uzmanlaşmıştır. 2005 yılında Procter & Gamble Türkiye'de vergi müdürü olarak görev yapmış ve 2006 yılında global bir liderlik gelişim programı çerçevesinde PwC Washington DC ofisinde çalışmıştır. 2008'de şirket ortaklığına kabul edilen Burcu Canpolat Hızel, PwC Türkiye Birleşme ve Satın Alma ve Uluslararası Vergi hizmetlerinden sorumlu ortak ve eş zamanlı olarak 2017 yılından beri PwC Türkiye Aile Şirketleri (Private Business) hizmetleri lideri görevini sürdürmekteydi.

Burcu Canpolat Hızel; SMMM ve Bağımsız Denetim Lisansına sahiptir.

Ediz Günsel

Ediz Günsel

Ediz Günsel

Denetim Hizmetleri Lideri

Özel Darüşşafaka Lisesi mezunu olan Ediz Günsel, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu ve aynı yıl PwC Türkiye-Denetim Hizmetleri'ne katıldı. 1997 - 2002 yılları arasında PwC Londra ofisinde Enerji Grubu'nda çalışan Ediz Günsel, 2006 yılında PwC Türkiye şirket ortaklığına kabul edildi. IFRS, US GAAP, UK GAAP gibi finansal raporlama standartlarında uzmanlaşan Ediz Günsel, özellikle ilaç ve enerji sektörlerinde deneyim kazanmıştır. Sürdürülebilirlik hizmetleri konusunda da deneyim sahibidir ve bu alanda Türk iş dünyasındaki gelişime aktif katkı vermektedir. PwC Türkiye Sağlık ve İlaç Sektörü Lideri olan Ediz Günsel aynı zamanda PwC Türkiye Sürdürülebilirlik Hizmetleri Liderliği ve Enerji Sektörü Denetim Hizmetleri Liderliği görevlerini de eş zamanlı olarak yürütmüştür. Türkiye Sürdürülebilir Kalkınma Derneği'nde (SKD) Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan yardımcısı olan Ediz Günsel, aynı zamanda Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) Yürütme Kurulu üyeliği görevini de aktif olarak yürütmektedir.

SMMM ve KGK Bağımsız Denetim Lisansına sahip olan Ediz Günsel evli ve bir çocuk babasıdır.

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Danışmanlık Hizmetleri Lideri

Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu olan Serkan Tarmur, İstanbul Üniversitesi'nde Muhasebe ve Finans dalında yüksek lisans yapmıştır.1994 yılında bankacılık ile başladığı kariyerine 1996 yılında PwC Türkiye Denetim Hizmetleri bölümünde devam etti. 1999 yılından itibaren PwC Türkiye Danışmanlık Hizmetleri bölümünde görev almış ve özellikle birleşme ve satın alma işlemlerinde uzmanlaşmıştır. 2007 yılında PwC Türkiye şirket ortaklığına kabul edilmiş, yerli ve yabancı birçok yatırımcı şirket veya özel sermaye fonlarına Türkiye'deki satın alma projelerinde finansal özel inceleme danışmanlığı yapmıştır. Serkan Tarmur Türkiye'den yurt dışına yatırım yapacak Türk şirketlerine de satın alma projelerinde danışmanlık sağlamaktadır. PwC Türkiye Bankacılık ve Sermaye Piyasaları sektörünün de sorumluluğunu yürüten Serkan Tarmur, aynı zamanda PwC Türkiye Birleşme ve Satın Almalar Grubunun da liderliğini yapmaktaydı.

SMMM Lisansına sahip olan Serkan Tarmur evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim

Aslıhan Dellaloğlu

Pazarlama ve İletişim, Kıdemli Müdür, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6570

Bizi takip edin