Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

PwC Türkiye, dokuz yeni ortağı ile büyüyor

PwC Türkiye, dokuz yeni ortağı ile Türkiye’nin dünya ligindeki oyuncular arasında yerini almasına katkı sağlamak için büyümesini sürdürüyor.

Bilgi ve deneyim yatırımlarına her zaman öncelik veren PwC Türkiye dokuz yeni ortak atamasına imza attı. PwC Türkiye, tüm dünyada uyguladığı kriterler çerçevesinde başarı göstererek şirket ortaklığına kabul edilen dokuz yeni ortağı ile geleceğin dijital dünyasında rol alacak şirketlere ve ülkemizden doğacak yeni global markalara yol göstermeye devam edecek. 

Yeni atamalar çerçevesinde PwC’de bugüne kadar başka görevler üstlenmiş olan Engin İyikul, Gökhan Yılmaz, İsmail Karakış, Danışmanlık Hizmetleri; Aysun Gul Kılıç, Özgür Beşikçioğlu Denetim Hizmetleri; Hakan Özgüler, Ömer Bilir ve Yavuz Dayıoğlu Vergi ve Mali Hukuk Hizmetleri alanlarında ortaklığa kabul edildiler. PwC Türkiye ayrıca birleşme ve satın alma işlemlerinde derin deneyime sahip olan Kaan Kırtay’ı Danışmanlık Hizmetleri bölümüne ortak olarak dahil etti. PwC Türkiye 2 bin kişiye ulaşan profesyonel kadrosu ve yeni şirket ortakları ile 40 yılı aşkın süredir müşterileri için değer yaratıyor.

Yeni şirket ortaklıkları sayesinde PwC Türkiye’nin iş dünyasında fark yaratacak işlere imza atmayı sürdüreceğini ifade eden PwC Türkiye Kıdemli Ortağı Cenk Ulu, “Deneyimleri ve bilgi birikimleri ile şirketimizi ileriye taşıyacak yeni ortaklarımız ve kıymetli çalışanlarımız, PwC Türkiye’yi değerli kılıyor. Yeni ortaklarımızın katkılarıyla toplumda güven oluşturmaya devam edeceğiz. Dijital dönüşüme ve yeni yeteneklere olan yatırımlarımızla iş dünyasında her zaman olduğu gibi fark yaratacak işlere imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

İletişim

Aslıhan Dellaloğlu

Pazarlama ve İletişim, Kıdemli Müdür, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6570

Bizi takip edin