Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

SAP Destekli İşletme Dönüşümü

PwC ekibi teknoloji dönüşümünden tüm işletmenin etkin bir şekilde faydalanmasını hedefler.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimiz SAP yatırımıyla uğraşırken aşağıdaki konularla uğraşmaktalar:

  • Operasyonel model – Teknoloji yatırımınıza başlamadan önce, operasyonel modelinizin güncel ve doğru olup olmadığından emin olun. Teknoloji dönüşümü için hazır mısınız?
  • SAP en iyi uygulamalar – İşletmenizde değer yaratacak tecrübelerden nasıl daha etkin faydalanabilirsiniz? Sektörel standartların sizin çalışma modelinize uygunluğunu değerlendirdiniz mi?
  • SAP ürün ve çözüm seçimi – İşletmenize uyan doğru kurumsal uygulamaların seçimi.
  • Dönüşümü ve değişimi yönetmek – İş dönüşüm yolculuğuna liderlik etmek için doğru yeteneklere sahip misiniz?

SAP uygulamalarını iş dönüşümü programlarında temel alan müşterilerimizin yatırımlarına değer katmaya, sektörel tecrübelerimizi ve danışmanlık yetkinliğimizi onların kullanımına sunmaya devam ediyoruz.  Müşterilerimizin yatırımın kapsamını tanımlamalarında yardımcı oluyoruz, onlar için dönüşümü yönetiyoruz.

İşletme stratejinizi kolaylaştıran teknoloji

İşletmelerin teknoloji stratejisine değil, iş stratejisini mümkün kılan teknolojilere ihtiyacı vardır. Sadece teknoloji dönüşümüne odaklanılması ve büyük resmin gözden kaçırılması başarısızlığı kaçınılmaz kılar.

Dijital dönüşümün gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için var olan iş yapış biçimlerini yeniden kurgulamak ve yatay iş birlikteliklerini önceleyen farklı bir eko sistem üzerinden müşteriye ulaşmak gerekebilir.

Multi-disipliner yaklaşım

Ekibimizin en önemli özelliği pek çok sektörde dikey uzmanlıkları teknoloji ve yazılım geliştirme becerileriyle bir arada sunabilmesidir. Teknoloji dönüşümünü yönetirken bu yetenek ve uzmanlıkların hepsini bir araya getiriyoruz.

Bu anlayışla en zorlu teknoloji dönüşümlerini bile hedeflerinden saptırmadan başarılı bir şekilde sonuçlandırmaya yardımcı oluyoruz. 

İletişim

Cem Aracı

Cem Aracı

Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6967